• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataSpecjalista ds. Analityki Danych Power BI i Azure
    Specjalista ds. Analityki Danych Power BI i Azure
    BI & Data
    Retail Institute

    Warszawa
    1 813 - 3 108 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    SQL
    data analyst

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nadszedł czas na rozwój naszego zespołu! Szukamy osób, które niczym ninja poruszają się po AZURE, LAKE, Data Factory oraz Power BI. Jeżeli masz min. 24 miesiące doświadczenia pracy z niżej wymienionymi narzędziami, umiejętność analizy danych, pracujesz sprawnie i kreatywnie oraz jesteś absolutnym freak jeśli chodzi o dokładność i staranność - zapraszamy do kontaktu.

    Obowiązki:

    * Tworzenie od podstaw bardzo rozbudowanych raportów i wizualizacji w PowerBI

    * Zarządzanie danymi w platformie Azure, w tym tworzenie baz danych, magazynów danych i rozwiązań analitycznych.

    * Analiza i interpretacja danych w celu wydobycia istotnych wniosków biznesowych

    * Współpraca z zespołami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb i wymagań dotyczących analizy danych.

    * Wdrażanie rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem narzędzi PowerBI i platformy Azure.

    Wymagania:

    * Doświadczenie min. 24 miesięcy w pracy z narzędziami Business Intelligence, w tym PowerBI.

    * Znajomość platformy Azure, w tym Azure SQL Database, Azure Data Lake, Azure Data Factory.

    * Umiejętność tworzenia zapytań SQL.

    * Zrozumienie koncepcji związanych z analizą danych i business intelligence.

    * Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

    Lokalizacja: praca zdalna

    Typ zatrudnienia: do ustalenia, preferujemy B2B

    Termin rozpoczęcia: 10 września

    Dołącz do nas ! Zapraszam do kontaktu !

    Więcej: aszmeja@einstitute.com.pl

    Anna Szmeja

    1 813 - 3 108 USD

    B2B