Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Project Manager
new
PM
Rhapsody Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Mile widziane
Adobe InDesign
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Animate
Adobe After Effect
Friendly offer
Opis stanowiska

Poszukujemy Project Managera, który dołączy do zespołu Rhapsody w Warszawie.

Rhapsody to szybko rozwijająca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek. To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

  • znasz język angielski na poziomie min. C1 (must have);
  • płynnie posługujesz się innym językiem EMEA lub APAC (nice to have);
  • masz doświadczenie w pracy z programami graficznymi (Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator; Animate, After Effect, itp.) (nice to have)
  • masz doświadczenie (mniejsze lub większe) w prowadzeniu i produkcji projektów graficznych, mediowych, tłumaczeniowych w międzynarodowym środowisku;
  • lubisz konkretne zadania, nie przeraża Cię szybkie tempo pracy;
  • z chęcią uczysz się nowych narzędzi wspomagających koordynację zadań;
  • potrafisz efektywnie organizować pracę, nie gubisz wątków, masz nastawienie proklienckie;
  • masz dobrą pamięć, jesteś graczem zespołowym.

Zakres obowiązków:

  • kkoordynacja projektów zleconych do Działu Kreacji przez międzynarodowych klientów (projekty stron internetowych, ilustracje, bannery, animacje, kampanie marketingowe, itp);
  • koordynacja projektów zleconych przez pracowników firmy (prezentacje sprzedażowe, materiały marketingowe);
  • tworzenie harmonogramów projektów i monitorowanie postępów prac;
  • oordkontrola jakości projektów oraz dbałość o szczegóły;
  • regularny kontakt z klientami w celu raportowania postępów prac;
  • skuteczne i sprawne rozwiązywanie problemów;
  • dotrzymywanie ustalonych z klientami terminów;
  • obsługa wewnętrznych systemów wspierających zarządzanie projektami;
  • wsparcie w szacowaniu, negocjowaniu oraz kontroli kosztów projektu;
  • codzienna współpraca z siedzibą firmy w Londynie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w różnorodnych projektach dla znanych na całym świecie marek oraz stałą współpracę z zespołem kreatywnym w Londynie,
  • możliwość nauki nowych programów i platform,
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze zlokalizowanym tuż przy stacji metra Politechnika,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz brak dress-code.

Dziękujemy wszystkim Kandydatkom i Kandydatom za zainteresowanie pracą w

Rhapsody. Z uwagi na liczne zgłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za zrozumienie.