Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

E-commerce Client Partner
new
Sales
Ringier Axel Springer Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Performance
e-commerce
account manager
Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą nastawioną na cele, która chce pracować w korporacji, ale w startupowej atmosferze, to ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy E-commerce Client Partnera, który pomoże nam w realizacji ambitnych celów i rozwijaniu naszej firmy. Dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami nad innowacyjnymi projektami, które zmieniają rynek e-commerce. Oferujemy Ci nie tylko stabilne zatrudnienie w korporacji, ale także możliwość pracy w dynamicznym środowisku startupowym, gdzie Twoje pomysły i inicjatywy są mile widziane. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pracować z ludźmi, którzy mają pasję do tego, co robią, to nie czekaj i aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami B2B na serwisach: Skąpiec.pl, Opineo.pl, LaModa.pl
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z agencjami oraz klientami bezpośrednimi
  • Budowanie nowych i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Analiza rynku i współtworzenie strategii sprzedażowej
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji
  • Monitorowanie realizacji zamówień
  • Analiza trendów rynkowych, innowacji i konkurencji w obszarze reklamy online

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z klientami bezpośrednimi
  • Doświadczenie w kreowaniu oferty reklamowej w Internecie
  • Samodzielność, kreatywność, wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy w branży e-commerce

Oferujemy:

  • Hybrydowy model pracy (2 dni pracy w biurze, 3 dni zdalnie)
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne
  • Szkolenia produktowe
  • Kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy
  • Nowoczesne biuro