Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik/Graficzka
Design
Ringier Axel Springer Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Adobe Photoshop
InDesign
Illustrator
Mile widziane
Adobe After Effects
Zasady UX/UI
Opis stanowiska

Do dynamicznego zespołu marketingu Ringier Axel Springer Polska poszukujemy kreatywnego i zdolnego grafika. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie wysokiej jakości materiałów graficznych, które będą wspierać nasze strategie marketingowe i promocyjne. Szukamy pasjonata grafiki, który ma umiejętność łączenia kreatywności z profesjonalizmem oraz potrafi pracować w szybko zmieniającym się środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie materiałów graficznych, zwłaszcza do magazynów i dzienników prasowych, w tym znajomość zasad ich tworzenia oraz monitorowanie jakości druku, a także banerów online, grafik na media społecznościowe czy infografik
  • Ścisła współpraca z zespołem marketingu w celu zrozumienia potrzeb i celów kampanii oraz umiejętność pracy z briefami
  • Tworzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla naszych produktów i usług

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu graficznym w kontekście marketingu oraz w przygotowywaniu plików do druku, w tym znajomość zasad ich tworzenia i monitorowanie jakości druku
  • Doskonała znajomość narzędzi graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign itp.
  • Posiadanie wysokich kompetencji społecznych, umiejętność pracy w dynamicznym i uśmiechniętym zespole otwartym dyskusję
  • Kreatywność oraz umiejętność generowania nowych pomysłów i dopasowywanie ich do kanałów komunikacji print i online
  • Znajomość trendów w grafice i marketingu
  • Samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży wydawniczej
  • Doświadczenie w projektowaniu responsywnych materiałów graficznych
  • Znajomość zasad UX/UI
  • Umiejętność obsługi programów do tworzenia i edycji wideo np. Adobe After Effects

Oferujemy:

  • kafeterię benefitową NAIS
  • kartę multisport i wyzwania sportowe
  • ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny
  • prywatną opiekę medyczną
  • legendarne imprez
  • wsparcie psychologiczne i program well-being
  • platformy e-learningowe i szeroką ofertę szkoleń
  • kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy
  • pracę z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce
  • nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier
  • pracę w modelu hybrydowym (praca z biura 2 dni w tygodniu)