• Wszystkie ofertyWarszawaMediaRedaktor/ka serwisu Plejada.pl⭐
    Redaktor/ka serwisu Plejada.pl⭐
    Media
    Ringier Axel Springer

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    redaktor
    show-biznes
    SEO
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Plejada.pl to serwis show-biznesowy, w którym gwiazdy są dla użytkowników na wyciągnięcie ręki.

    Wyróżnia nas to, że publikujemy tylko sprawdzone informacje: bieżące wydarzenia z życia gwiazd, szczere wywiady, unikalne materiały wideo oraz ekskluzywne relacje z wydarzeń, pokazów i premier. Corocznie organizujemy Wielką Galę Gwiazd Plejady, tworząc unikatowe wydarzenie na mapie polskiej rozrywki.

    Szukamy kogoś, kto żyje kulturą i show-biznesem, potrafi tworzyć angażujące treści i ma doświadczenie w pracy w mediach online.

    Jeśli świetnie posługujesz się słowem, jesteś na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami w świecie show-biznesu, cenisz sobie rzetelne dziennikarstwo – czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Co będzie należało do Twoich obowiązków?

    • Tworzenie wartościowych i angażujących artykułów o tematyce show-biznesowej, kulturalnej i rozrywkowej
    • Reagowanie na trendy i bieżące wydarzenia w branży
    • Przeprowadzanie wywiadów z osobami ze świata show-biznesu
    • Wyszukiwanie ciekawych tematów i nowych rodzajów contentu

    Nasze oczekiwania:

    ✅Doświadczenie w pracy w mediach online o tematyce rozrywkowej

    ✅Lekkość w operowaniu językiem polskim – zarówno w rozmowie, jak i w piśmie

    ✅Wiedza na temat polskiego i zagranicznego świata celebrytów

    ✅Umiejętność sprawnej obsługi programów do edycji tekstu i podstawowej obróbki grafiki, pozwalającej na efektywne wykonywanie zadań redakcyjnych

    ✅Znajomość SEO i narzędzi Google'owskich do analizy efektywności treści

    ✅Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B2)

    ✅Umiejętność efektywnego dostarczania treści w zmieniających się warunkach redakcyjnych

    ✅Komunikatywność - współpracujemy w duchu pracy zespołowej

    Oferujemy:

    ✔️Hybrydowy model pracy (2 dni pracy z biura, 3 dni z domu)

    ✔️Kafeterię benefitową NAIS

    ✔️Kartę multisport i wyzwania sportowe

    ✔️Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny

    ✔️Prywatną opiekę medyczną

    ✔️Legendarne imprezy

    ✔️Wsparcie psychologiczne i program well-being

    ✔️Szeroką ofertę szkoleń

    ✔️Kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy

    ✔️Pracę z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce