Oferty
Senior Google & Meta ADS Specialist
Marketing

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

reklamy

Facebook Ads

analiza

Meta Ads

proaktywnośc

Google Analytics

odpowiedzialność

Mile widziane

kreatywność

samodzielność

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zdalnie pracującą Agencją Social Media z Wrocławia. Działamy razem od kwietnia 2020 roku i ciągle rośniemy! Od tamtej pory nasz zespół powiększył się od 2 do 10 osób i jak widzisz - idziemy po więcej :-) W codziennej pracy opiekujemy się kilkudziesięcioma klientami z wielu branż: turystycznej, edukacyjnej, gastronomicznej, medycznej, a także dużymi i małymi e-commerce. Wspólnie rozwijamy marketing firm i zwiększamy ich sprzedaż poprzez przemyślane działania reklamowe i organiczne w Social Mediach, a od czerwca 2023 roku także poprzez Google Ads.

Może to Ty?

Chcesz odgrywać ważną rolę przy rozwijaniu usług Performance w naszej agencji? Czujesz ekscytację na myśl o dynamicznym wzroście firmy (i własnych umiejętności)? Szukasz stabilnego miejsca i do pracy i do rozwoju?

Dobrze trafiłeś/aś.

🚀Chcemy robić z Tobą Social media, jeśli…

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji i w prowadzeniu różnorodnych kampanii reklamowych w Google oraz Meta Ads (warunek konieczny).
  • Chcesz rozwijać usługę Google Ads w naszej agencji i masz doświadczenie w tworzeniu procesów.
  • Monday, Slack oraz Google Docs to Twoje naturalne środowisko pracy.
  • Swobodnie poruszasz się w Google Analitycs 4 i potrafisz samodzielnie skonfigurować zdarzenia na stronie za pomocą GTM.
  • Potrafisz myśleć o reklamach w kontekście biznesowym i dostrzegać „big picture”.
  • Rozumiesz znaczenie powiedzenia „Klient jest najważniejszy” – i nie jest Ci obce stosowanie go w praktyce.
  • Masz zacięcie do analizy danych.
  • Mile widziane: umiejętność wdrożeń analitycznych - GA4, implementacja pikseli reklamowych przez GTM, sprawdzenie poprawności zliczania danych.
  • Twoje mocne strony to m.in. samodzielność, pro-aktywność, kreatywność i odpowiedzialność.

💻Jak będzie wyglądać Twoja praca?

Na Twoim stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Tworzenie taktyk reklamowych dla klientów.
  • Docelowo potencjalnie — prowadzenie zespołu Google Ads.
  • Optymalizację działań reklamowych oraz tworzenie ich treści.
  • Bieżący kontakt i dbanie o relację z klientem.
  • Raportowanie wyników działań, wyciąganie wniosków i rekomendowanie dalszych kroków klientów.
  • Współpracę z grafikiem i montażystą przy tworzeniu materiałów reklamowych (takich jak grafiki, animacje, wideo).
  • Wychodzenie poza ramy i myślenie o powodzeniu biznesów klientów w szerokiej perspektywie.
  • Pomoc przy projektach ogólnych całego zespołu – w grupie siła!

💸Co oferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie bazowe zależne od doświadczenia oraz premię kwartalną zależną od wyników oraz Twojej proaktywności.
  • (9000 zł – 11000 zł; na B2B netto)
  • Pracę zdalną na pełen etat z płatnymi urlopami.
  • Mobilne godziny pracy – poza stałymi punktami tygodnia możesz pracować w wygodnej dla Ciebie porze i w dowolnej strefie czasowej.
  • Pracę przy różnorodnych projektach o zróżnicowanej skali - od lokalnych biznesów po wiodące polskie e-commerce.
  • Szerokie możliwości rozwoju – dostęp do wielu zewnętrznych oraz wewnętrznych kursów i platform szkoleniowych.
  • Wymianę cennych doświadczeń, która wpisana jest w DNA naszej firmy – codziennie czytamy, oglądamy, dyskutujemy i dzielimy się wiedzą – a co najważniejsze – wyciągamy wnioski do dalszej pracy. #RobimyWiedzę.
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju Twoich kompetencji jako specjalisty na bazie dostosowanego do naszych potrzeb modelu T-Shaped Marketer.
  • Możliwości awansu — jesteśmy w fazie budowy struktur, dlatego dzięki swojemu zaangażowaniu możesz szybko zająć ważne miejsce w naszej firmie.
  • Jasne zasady pracy, samodzielność i realny wpływ na prowadzone projekty.
  • Zgrany, zaangażowany i pomocny zespół.
  • Cykliczne spotkania offline w pełnym składzie.

To co, Robimy Social Media razem?!

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – prześlij swoje CV. Do wybranych osób prześlemy krótkie zadanie rekrutacyjne lub prośbę o portfolio. I dodatkowo obejrzyj ten filmik: https://www.loom.com/share/a6af7f9308314966866dfd584e21c7fd. To warunek konieczny do wzięcia udziału w rekrutacji.

Do zobaczenia!