Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Email & Lead Gen Specialist
new
Marketing
RocketJobs.pl

10 000 - 13 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 500 - 10 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy portalem pracy przyszłości, który wywodzi się z gdańskiego start-upu Just Join IT. RocketJobs.pl to miejsce, w którym pracę znajdzie każdy finansista, inżynier, marketingowiec czy HR-owiec. Prężnie działamy i przez cały czas się rozwijamy!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
email marketing
lead generation
Microsoft Excel
Angielski
marketing automation
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteśmy startupem, który tworzy jedyny taki ekosystem rekrutacyjny w Polsce. Do naszych produktów należą Just Join IT, RocketJobs.pl oraz Hello HR.

Aktualnie nasza organizacja liczy ponad 180 osób, natomiast cały czas szukamy ambitnych ludzi, którzy razem z nami chcą rozwijać Portale Pracy Przyszłości! Do naszego działu Marketingu B2B szukamy Senior Email & Lead Gen Specialist, który we współpracy z zespołem Performance pomoże nam realizować efektywne kampanie marketingowe oraz e-mailowe. Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie! 🤔

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Projektowanie i realizacja zautomatyzowanych kampanii marketingowych dostosowanych do segmentów klientów B2B, we współpracy z zespołem Performance,
  • Analizowanie wydajności kampanii do segmentów klientów przy użyciu CRM i innych narzędzi analitycznych,
  • Przygotowanie i egzekucja strategii e-mail marketingu dla klientów B2B, w tym newsletterów, kampanii promocyjnych i e-maili transakcyjnych,
  • Optymalizacja projektu wiadomości e-mail, treści i komunikatów w celu zapewnienia wysokiego współczynnika otwarć i kliknięć,
  • Opracowywanie procesów pozyskiwania leadów (MQLs),
  • Wdrażanie modeli scoringowych w celu priorytetyzacji potencjalnych klientów dla działu sprzedaży.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku: co najmniej 4 lata,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1 oraz polskiego na poziomie C2,
  • Analitycznego umysłu, umiejętności pracy na liczbach i analizy wyników,
  • Znajomości arkuszy kalkulacyjnych na poziomie co najmniej średnim (tabele przestawne, wyszukaj pionowo),
  • Znajomości narzędzi do email marketing i marketing automation/CRM, np. Mailchimp, getresponse, pipedrive,
  • Znajomości narzędzi analitycznych z rodziny Google (GA4 oraz GTM) na poziomie średnim,
  • Samodzielności, otwartości na zmiany i kulturę startupową,
  • Umiejętności pracy w zespole i między działami,
  • Dynamicznego i efektywnego podejścia do powierzonych zadań.

Wynagrodzenie 💰

B2B: 10000 - 13000 zł netto + vat LUB Umowa o pracę: 8500 - 10500 zł brutto

Dodatkowo możesz liczyć na:

  • startupowy klimat oraz realny wpływ na rozwój firmy,
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie),
  • pracę pełną wyzwań w luźnej atmosferze,
  • pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna PZU, karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego, inicjatywy grywalizacyjne wewnątrz organizacji, program poleceń pracowniczych oraz liczne imprezy integracyjne.

PROCES REKRUTACYJNY

  1. Kiedy Twoje CV wpisze się w nasze wymagania, spodziewaj się telefonu od Agnieszki z zespołu HR, aby wzajemnie lepiej się poznać.
  2. W kolejnym etapie spotkasz się z Marcinem z zespołu HR.
  3. Ostatni etap to rozmowa techniczna z B2B Marketing Managerką - Dagną, prowadzona częściowo w języku angielskim. Przed jej rozpoczęciem otrzymasz również zadanie do wykonania.
  4. Na koniec możesz spodziewać się oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Informujemy, że w związku z Twoim udziałem w procesie rekrutacji organizowanym przez spółkę Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, podmiot ten będzie przetwarzać Twoje dane osobowe umieszczone w dokumentach rekrutacyjnych (CV, liście motywacyjnym itp.) i przekazanych przez Ciebie w toku rekrutacji – więcej informacji uzyskasz klikając w link.

Jeżeli chcesz wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, prowadzonych w ciągu 1 roku od dnia zakończenia bieżącej rekrutacji w szczególności zgodę na kierowanie do mnie przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą Gdańsku informacji o takich przyszłych rekrutacjach. Niniejsza zgoda obejmuje w szczególności zgodę na przetwarzanie przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą Gdańsku moich danych osobowych na potrzeby prowadzenia wobec mnie powyższych działań, zgodnie z przekazaną mi informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.”

10 000 - 13 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 500 - 10 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP