• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażStaż Account Manager
    Staż Account Manager
    Sprzedaż
    Rokmates sp. z o.o.

    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy agencją influencer marketingu, która łączy potrzeby twórców z celami marek, tworząc efektywne kampanie. Sprawiamy, że praca naszych klientów i twórców staje się prostsza. Realizujemy skuteczne działania z influencerami ze wszystkich segmentów tematycznych na YouTubie, TikToku, Instagramie i Twitchu. Budujemy partnerskie relacje z internetowymi talentami, wspierając ich rozwój i realizując z nimi kampanie dla marek z różnych branż.

    Zobacz profil pracodawcy

    TikTok
    znajomość influencerów
    marketing

    Opis stanowiska

    🎯 Rokmates to agencja specjalizująca się w rozkwitającej sferze influencer marketingu na platformach YouTube, TikTok, czy Instagram. Pracujemy zarówno z reprezentantami często zaskakujących nisz, jak również z czołowymi postaciami mainstreamowymi.

    TRZYMIESIĘCZNY STAŻ W PEŁNYM WYMIARZE GODZIN DLA STUDENTÓW PRZED 26 ROKIEM ŻYCIA.

    Szukamy osób zdecydowanych na karierę w naszej branży, nastawiamy się na kontynuację współpracy na nowych warunkach w przypadku zadowolenia z przebiegu stażu.

    🌍 Warszawa, Lewicka 4

    💡 Czego się nauczysz?

    • realizacją projektów oraz koordynacją kampanii
    • utrzymywaniem relacji i doradztwem stałym klientom agencji
    • przygotowywaniem koncepcji kreatywnych oraz wsparciem przy tworzeniu ofert sprzedażowych

    ✅ Co daje Ci przewagę nad innymi kandydatami?

    • znajomość największych social mediowych platform (Youtube, Instagram, TikTok) oraz ich twórców
    • śledzenie trendów w branży marketingowej
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • jakiekolwiek doświadczenie marketingowo sprzedażowe

    ➡️ Dlaczego u nas?

    • sam zdecydujesz o swojej ścieżce kariery
    • wsparcie młodego, przyjaznego zespołu - atmosfera to dla nas absolutny priorytet
    • pracę w ciekawej i rozwijającej się branży
    • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia oraz korzystny system prowizyjny na dalszym etapie współpracy
    • elastyczne godziny pracy (np. w piątki pracujemy do 15.00!)
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • przytulne biuro w domu jednorodzinnym, zlokalizowane na Starym Mokotowie, 2 minuty spacerem od stacji metra Racławicka