Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Manager
new
Marketing
Rokmates sp z. o.o

Warszawa
6 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
account manager
marketing
samodzielność
Mile widziane
Influencer marketing
TikTok
Opis stanowiska

🎯 Rokmates to agencja specjalizująca się w rozkwitającej sferze influencer marketingu na platformach YouTube, TikTok, czy Instagram. Pracujemy zarówno z reprezentantami często zaskakujących nisz, jak również z czołowymi postaciami mainstreamowymi.

🌍 Warszawa, Lewicka 4

💡 Czym będziesz się zajmował?

  • realizacją projektów oraz koordynacją kampanii
  • utrzymywaniem relacji i doradztwem stałym klientom agencji
  • przygotowywaniem koncepcji kreatywnych oraz wsparciem przy tworzeniu ofert sprzedażowych

✅ Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy projektowej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości rynku influencer marketingu oraz śledzenia trendów w branży marketingowej
  • stałego podnoszenia własnych kompetencji w zakresie oferowanych przez agencję usług
  • pracy stacjonarnej w biurze w Warszawie

➡️ Co oferujemy?

  • doskonała atmosferę pracy w zespole oraz poczucie wpływu na rozwój organizacji
  • pracę w ciekawej i rozwijającej się branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia oraz korzystny system prowizyjny
  • darmowy pakiet medyczny oraz multisport
  • elastyczne godziny pracy (np. w piątki pracujemy do 15.00!)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przytulne biuro zlokalizowane na Starym Mokotowie w pobliżu stacji metra Racławicka

6 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B