Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Manager
new
Marketing
Rokmates sp. z o.o.

Warszawa
6 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
marketing
newbiz
Opis stanowiska

🎯 Rokmates to agencja specjalizująca się w rozkwitającej sferze influencer marketingu na platformach YouTube, TikTok, czy Instagram. Pracujemy zarówno z reprezentantami często zaskakujących nisz, jak również z czołowymi postaciami mainstreamowymi.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, które wesprze dział sprzedaży.

🌍 Warszawa, Lewicka 4

💡 Czym będziesz się zajmował?

  • wsparciem w przygotowywaniu ofert sprzedażowych dla aktualnych i nowych klientów
  • udziałem w procesach negocjacyjnych
  • tworzeniem bazy nowych klientów

✅ Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i sprzedażowych
  • umiejętności tworzenia prezentacji
  • aktywnego śledzenia trendów w branży marketingowej i influencer marketingu
  • stałego podnoszenia własnych kompetencji w zakresie oferowanych przez agencję usług
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów/usług marketingowych

➡️ Co oferujemy?

  • doskonała atmosferę pracy w zespole oraz poczucie wpływu na rozwój organizacji
  • pracę w ciekawej i rozwijającej się branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia oraz korzystny system prowizyjny
  • darmowy pakiet medyczny oraz multisport
  • elastyczne godziny pracy (np. w piątki pracujemy do 15.00!)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przytulne biuro zlokalizowane na Starym Mokotowie w pobliżu stacji metra Racławicka
6 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B