Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

New Business Specialist
new
Sprzedaż
RomiCore

RomiCore
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
marketing
Angielski
e-commerce
sprzedaż
Opis stanowiska

RomiCore to zewnętrzny i kompleksowy dział marketingu cyfrowego.

Naszym celem jest realne przełożenie działań w obszarze digital marketingu na efekt finansowy. Działania z zakresu komunikacji marketingowej realizujemy zawsze w trosce o długofalowy wzrost sprzedaży. Prace nad każdym projektem rozpoczynamy od kompleksowej analizy potencjału danej firmy, następnie opracowujemy strategię i sposób współpracy, które konsekwentnie wprowadzamy w życie. Wdrażane rozwiązania zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i branży.

Nasze działania opieramy na zgranym i zaangażowanym zespole ludzi, którzy znają się od lat i specjalizują w różnych dziedzinach – dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie i kompleksowo pomóc naszym klientom w rozwoju ich biznesu.

Poszukujemy zmotywowanej osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług digital marketingu, która potrafi budować trwałe relacje z klientami e-commerce i posiada wysokie kompetencje komunikacyjne oraz sprzedażowe.

Wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług digital marketingu, poparte sukcesami.
  • Wiedza na temat produktów oferowanych przez naszą agencję (m. in. performance marketing, email marketing, content, marketplace, web development).
  • Umiejętność identyfikacji wyzwań i potrzeb klientów prowadzących e-commerce.
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji (B2).
  • Motywacja w działaniu, nawet jak napotykasz trudności.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i sprzedażowe.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Partnerskie i odpowiedzialne podejście do klientów.

Obowiązki

  • Proaktywne budowanie bazy nowych klientów.
  • Kwalifikowanie, badanie potrzeb oraz personalizacja oferty.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami, koncentrując się na sprzedaży kompleksowych rozwiązań marketingowych.
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych i spotkań z klientami biznesowymi oraz rekomendacja klientowi najbardziej jakościowych działań.
  • Raportowanie danych w CRM.
  • Reprezentowanie firmy na eventach branżowych.

Oferujemy

  • Podstawę (4000 zł - 5000 zł netto UoP) i wysoką prowizję, bez górnych widełek. Istnieje możliwość współpracy na kontrakcie B2B.
  • Ogromny wpływ na organizację pracy własnej, narzędzia, portfolio klientów.
  • Rozwojowy projekt, którym jest poszerzenie ekspansji działań za granicę.
  • Budżet szkoleniowy, aby dalej rozwijać kompetencje.
  • Pracę w kreatywnym, zgranym i pomocnym zespole profesjonalistów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dofinansowanie do Multisport Plus.
  • Ciekawe imprezy integracyjne, które pozwolą Ci lepiej poznać zespół.

Jak wyglądają etapy rekrutacji?

  1. Wysyłasz CV, abyśmy mogli poznać Twoją ścieżkę zawodową.
  2. Rozmowa telefoniczna z HR Managerem.
  3. Spotkanie online z HR Managerem oraz Zarządem.
  4. W razie potrzeby ostatnim etapem będzie test kompetencyjny z indywidualnym omówieniem.

Po każdym etapie możesz liczyć na feedback.