Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Utrzymania Ruchu
Inżynieria
Ronal Polska Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
organizacja pracy
praca w grupie
Opis stanowiska

RONAL GROUP – lider w branży felg ze stopów metali lekkich.

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy, co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy w jedenastu krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.

Aplikuj do nas na stanowisko PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU!

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych
  • Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń
  • Instalacja nowych urządzeń i maszyn
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn
  • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń, instalacji, sieci

To oferujemy:

  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Opiekę mentora, który wdroży Cię do pracy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Świadczenia socjalne
  • Wysoko wynagradzany program poleceń pracowniczych
  • Wysoko wynagradzany program mentorski
  • Multisport
  • Dodatek 100% do nadgodzin
  • Dodatek 200% do nadgodzin w dni świąteczne
  • Nagrody za staż pracy
  • Zniżki na felgi
  • Pikniki rodzinne
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Ronal, nie przez agencje