Oferty
Junior Specjalista/tka ds. PPC / performance marketingu
Marketing

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Amazon Ads

język angielski

Facebook Ads

Allegro Ads

Google Ads

Mile widziane

JungleScout/Helium10

język niemiecki

TradeWatch

Allegro

Google Analytics

Pinterest Ads

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa panelu reklamowego Amazon Ads - tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych na europejskich rynkach Amazon
  • Obsługa panelu reklamowego Pinterest Ads - tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w środowisku Pinterest na polskim rynku
  • Codzienna współpraca z agencjami Google Ads, Facebook Ads i Allegro Ads - koordynacja i nadzór nad prowadzonymi działaniami, monitorowanie wyników, weryfikacja reklam w zakresie kreacji, mechaniki, grup docelowych, dostępności asortymentu, dostaw towarów i proaktywne poszukiwanie rozwiązań zwiększających efektywność prowadzonych działań reklamowych
  • Analiza rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie sprzedaży e-commerce i prowadzonych działań reklamowych w branży home&decor

Nasze wymagania

  • Praca tylko i wyłącznie stacjonarna
  • Doświadczenie w performance marketingu dla e-commerce
  • Praktyczna znajomość jednego z paneli reklamowych: Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads
  • Mile widziana znajomość narzędzi analitycznych e-commerce np. TradeWatch, Allegro Analytics, JungleScout/Helium10, Google Analytics 4
  • Mile widziana znajomość panelu reklamowego Pinterest Ads
  • Mile widziana znajomość panelu reklamowego Amazon Ads
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność nadawania priorytetów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i sprawność w operowaniu liczbami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Zajawka do e-commerce, digital marketingu i pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków ;)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole w luźnej, przyjaznej atmosferze :)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata i codziennie ciepły posiłek
  • parking dla pracowników

O nas

ROOM99 to miejsce w którym miłość do pięknych wnętrz staje się najdoskonalszą formą wyrazu. Od 2007 roku zajmujemy się dystrybucją tekstyliów domowych na rynku e-commerce i tworzymy artykuły wyposażenia wnętrz, które integrują się ze sobą stając się nośnikiem przepięknych, życiowych doświadczeń. Świeże spojrzenie, zamiłowanie do niekonwencjonalnych form, umiejętność projektowania oraz łączenia tkanin pozwoliły nam stworzyć asortyment wielokrotnie nagradzany w konkursach i plebiscytach, ceniony przez ekspertów branży wnętrzarskiej, blogerów oraz influencerów. Wszystko to nie byłoby możliwe bez unikalnej wizji życia, żywych emocji, długich rozmów i ludzi, którzy każdego dnia tworzą naszą historię.