Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Accountant (m/f)
new
Finanse
RSM Poland

RSM Poland
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
excel
Ustawa o rachunkowości
księgowość
podatki
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

RSM Poland to ponad 280 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. Sieć RSM to ponad 64 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Chcesz do nas dołączyć?

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi;
  • Raportowanie do Klienta oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych;
  • Wsparcie merytoryczne oraz koordynowanie pracy Młodszych Księgowych oraz Asystentów w zakresie współpracy z Klientami, sporządzanych deklaracji, sprawozdań, raportów.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Min. 4 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi: samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem (kontakt telefoniczny i mailowy).

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;
  • Doświadczenie we współpracy z audytorem i kontrolerem finansowym
  • Umiejętność obsługi programu Comarch ERP Optima/Oracle NetSuite/SAP.

To oferujemy:

  • Każdemu pracownikowi zapewniamy bogaty i zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do jego preferencji i możliwości - do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy.
  • Szkolenia indywidualne i grupowe - kwalifikacje to podstawa. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego;
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:00 – 17:00;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
  • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
  • Realna możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych;
  • Akcje CSR - regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
  • Owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca oraz inne smaczne niespodzianki;
  • Prezenty świąteczny i upominki na inne okazje;
  • Wyjścia integracyjne, imprezy wewnętrzne, wigilie firmowe, RSM World Day;
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".