Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Lean/ Kaizen
new
Inżynieria
Sabaj Group

Sabaj Group
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
MRP-2
5S
Lean
kaizen
Microsoft Office
Opis stanowiska

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej, teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży-firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Lean/ Kaizen

Wymagania:

  • pojęcie techniczne, umiejętność przyswajania wiedzy technicznej;
  • znajomość pakietu Office oraz przynajmniej jednego oprogramowania typu MRP-2
  • umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny !
  • znajomość środowiska pracy wg metod 5S, Lean, Kaizen
  • motywacja i chęci do pracy
  • dyspozycyjność min 180 godz/ miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad ilościową, jakościową i terminową realizacją planu produkcji
  • weryfikacja jakościowa i ilościowa produkowanych elementów
  • wdrażanie rozwiązań Lean na produkcji
  • elektroniczna Rejestracja produkcji w systemie MRP-2
  • przeprowadzanie audytów 5S
  • kontrola jakości pre-serii , prototypów
  • stała współpraca z działem przygotowania produkcji (planiści, technolodzy, konstruktorzy) w zakresie przebiegu i optymalizacji procesu technologicznego,
  • tworzenie dokumentów procesowych oraz opracowywanie procedur usprawniających produkcję
  • znajomość technologii produkcji elementów metalowych, malowania natryskowego lub proszkowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • dodatkowe premie i bonusy za wyrobienie norm produkcyjnych i zaangażowanie
  • niezbędne narzędzia pracy

Praca w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22).