Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Development Manager
new
Sales
SALES EXCELLENCE BOUTIQUE

12 000 - 18 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
sprzedaż B2B
outbound
Doer
tech
Enterprise
sumienność
Opis stanowiska

W Sales Excellence Boutique wspieramy klientów w doskonaleniu działań sprzedażowych. Pomagamy klientom we właściwym ułożeniu sprzedaży. Prowadzimy działania doradcze, warsztatowe i rekrutacyjne dla branży technologicznej, produkcyjnej, handlowej i usługowej.

Dla naszego klienta z grupy Vercom, tworzącego globalne platformy komunikacyjne (CPaaS) poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Manager ze specjalizacją w sprzedaży B2B, która dołączy do flagowego zespołu MessageFlow.

🚀 Poszukujemy osoby:

  • Z doświadczeniem w sprzedaży usług B2B do średnich i dużych przedsiębiorstw.
  • Mającej komfort w prowadzeniu aktywnej sprzedaży (outbound), potrafiącej dobrze zaplanować i egzekwować działania sprzedażowe.
  • Potrafiącej sprzedawać w dobrej intencji. W duchu partnerskiej relacji i sprzedaży doradczej.
  • Z doświadczeniem w sprzedaży usług w branży technologicznej dla klientów korporacyjnych.
  • Potrafiącej samodzielnie prowadzić działania sprzedażowe, wyciągać wnioski z działań cyklicznie doskonalić działania.
  • Zorientowanej na cele i zadaniowe podejście.
  • Z genem doer’a. Proaktywnej. Potrafiącej wychodzić z inicjatywą.
  • Płynnie posługującej się językiem angielskim (poziom C1).
  • Ze znajomością lub pasją do branż nowych technologii, telekomunikacji i e-commerce.
  • Sumiennie i dokładnie wykonującej swoje aktywności.

🚀 Twoje zadania będą obejmować:

  • Nienachalne inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami MessageFlow na rynkach zagranicznych.
  • Prowadzenie procesów pozyskania klienta do zdefiniowanej grupy Idealnych Klientów MessageFlow (cały odcinek procesu sprzedaży).
  • Pracę nad rozwojem pozyskanego klienta (utrzymanie, działania x/up sell).
  • Prowadzenie we współpracy z zespołem marketingu działań nakierowanych na bycie w “top of mind” klientów MessageFlow.
  • Reprezentowanie firmy na eventach zagranicznych (prowadzenie prelekcji, networking).

🚀 Co oferuje nasz klient:

  • Rozwój w międzynarodowej grupie o stabilnej pozycji na rynku, grupa Vercom dynamicznie się rozwija, jest na polskiej giełdzie.
  • W pełni sfinansowane uczestnictwo w szkoleniach i wydarzeniach branżowych, możliwość udziału w wydarzeniach za granicą.
  • Rzeczywisty wpływ na twój rozwój w strukturach grupy Vercom i projektu MessageFlow.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Pracę hybrydową (Poznań, Kraków, Warszawa) lub w pełni zdalną.
  • Lekcje angielskiego i niemieckiego w godzinach pracy.
  • Pakiet świadczeń (dofinansowanie karty multisport, ubezpieczenie grupowe).
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 12 000 pln netto (B2B) + realne bonusy za efekty Twojej pracy. Bonusy najczęściej pojawiają się od 3 miesiąca pracy.
  • Pracę w zespole stawiającym na partnerską relację. Czerpiącym autentyczną frajdę z działań.

Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku. Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie - aplikuj lub wyślij swoje zgłoszenie poprzez przycisk aplikuj. Niezależnie od naszej decyzji - otrzymasz informację, czy chcemy Cię zaprosić do procesu rekrutacyjnego. Transparentne komunikowanie z kandydatami to jedna z naszych kluczowych wartości.

12 000 - 18 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B