Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Export Manager na region DACH
Sales
SALES HR

SALES HR
15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
dobra komunikacja
cele sprzedażowe
j. angielski C1
j. niemiecki C1
doświadczenie
pozyskiwanie klientów
Opis stanowiska

Naszym klientem jest nowo powstająca fabryka z branży FMCG, ulokowana w okolicach Krakowa.

Szukamy osób na stanowisko

Export Manager na region DACH (FMCG & Pharma)

Kraków

Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Pozyskiwanie nowych klientów - klienci na terenie całej Europy związani z branżą FMCG np. suplementy diety /Farmaceutyczną
  • Ustalanie oraz negocjacja warunków umów handlowych
  • Regularne spotkania z kluczowymi klientami (rynek polski i rynki zagraniczne) z nastawieniem szczególnym na rynek DACH i Niemcy
  • Identyfikacja nowych kanałów sprzedaży
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze swoich odpowiedzialności
  • Budowa atrakcyjnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej (rynki niemieckie) najlepiej w branży farmaceutycznej / fmcg
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (C1) oraz języka niemieckiego (C1)
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientem strategicznym
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe : do 15 000 + VAT, ale nie zamykamy się na wyższe oczekiwania
  • dodatkowe comiesięczne prowizje (podstawa x2, x3)
  • innowacyjny produkt po raz pierwszy produkowany w Polsce, który już ma odbiorców na bliskim wschodzie i Europie
  • dostęp do zapytań które spływają ze strony WWW (leady) z całej Europy
  • samochód służbowy
  • pracę zdalną z przyjazdami pod Kraków, okres wdrożenia i poznania firmy - na miejscu
  • dużą samodzielność
15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B