• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażExport Manager w firmie produkcyjnej
    Export Manager w firmie produkcyjnej
    new
    Sprzedaż
    SALES HR

    SALES HR

    3 367 - 3 885 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    export
    Angielski
    sprzedaż B2B
    samodzielność
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Naszym klientem jest skandynawska firma, działająca na rynkach całego świata.

    Szukamy osoby na stanowisko

    Łódź

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    · nawiązywanie, utrzymywanie oraz rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami (cały świat łącznie z USA)

    · negocjowanie warunków współpracy, finalizacja umów

    · realizacja planu sprzedażowego

    · monitorowanie danych rynkowych, działań konkurencji

    · reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach i wystawach

    · wyjazdy służbowe do klientów

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE

    · doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej do klientów B2B min 2 lata

    · umiejętność pracy na celach sprzedażowych

    · bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1

    · umiejętność samodzielnej pracy, bardzo dobre zdolności komunikacyjne

    · gotowość do podróży służbowych na całym świecie (do 80 dni w roku maksymalnie)

    · gotowość do pracy w biurze

    OFERUJEMY

    · wynagrodzenie podstawowe : 13 000 - 15 000 PLN brutto , umowa o pracę

    · dodatkowe atrakcyjne premie kwartalne

    · niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon

    · pokrywanie kosztów służbowych (samoloty, podróże, hotele)

    · elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku

    · możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu

    · benefity : karta sportowa + ubezpieczenie

    · duża samodzielność pracy u skandynawskiego pracodawcy

    3 367 - 3 885 USD