Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodsza specjalistka wsparcia księgowości (język francuski)
Support
SALES HR

SALES HR
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
francuski
Angielski
umiejętności analityczne
księgowość
excel
Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja poszerzająca swój zespół finansowy z językiem francuskim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· codzienne wsparcie dla zespołu księgowego

· wsparcie i utrzymanie narzędzi wspomagających ich pracę

· wsparcie raportowania Business Inteligence

· testowanie nowych rozwiązań opracowanych przez zespoły techniczne

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min B2) oraz angielskiego (B2)

· minimum pół roku doświadczenia w obszarze finansów lub księgowości

· bardzo dobra znajomość Excela

· dobre umiejętności analityczne

· nastawienie na rozwiązywanie problemów

OFERUJEMY

· wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia

· dodatkowy bonus za znajomość języka w zależności od poziomu

· możliwość pracy hybrydowej - 3 dni zdalnie, 2 dni biuro w tygodniu

· niezbędne narzędzia pracy

· po okresie próbnym możliwość umowy na czas nieokreślony

· bardzo bogaty pakiet benefitów : ubezpieczenie medyczne, na życie, dostęp do audiobooków, parking dla rowerów

· świetną lokalizację w centrum miasta