Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. obsługi zamówień (j. niemiecki)
new
Logistyka
SALES HR

SALES HR
6 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
6 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
niemiecki C1
angielski C1
Zarządzanie zamówieniami
praca z klientem
Opis stanowiska

Naszym klientem jest polska firma produkcyjna działająca na rynkach Europy Zachodniej

Szukamy osób na stanowisko

Specjalista ds. obsługi zamówień w firmie produkcyjnej (język niemiecki)

Katowice

Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • bieżące odpowiadanie na zapytania klientów (głównie z Niemiec), przesyłanie dokumentów, uzgadnianie szczegółów dotyczących zamówień - średnio 80% czasu
  • przeprowadzanie researchu rynku pod kątem nowych klientów, przesyłanie ofert (20% czasu)
  • odpowiedzi na przesyłane zapytania ofertowe od klientów (w j.angielskim)
  • bieżący kontakt z innymi działami firmy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), oraz niemieckiego (B2/C1)
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, mile widziane w branży produkcyjnej/stalowej/metalowej min 2 lata
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem, umiejętności sprzedażowe, gotowość do aktywnego kontaktu w j. angielskim / niemieckim
  • samodzielność, kreatywność, proaktywne podejście do swoich zadań

OFERUJEMY

  • umowa o pracę / B2B - wynagrodzenie w podstawie od 6500 PLN brutto
  • niekorporacyjną, rodzinną atmosferę w firmie o stabilnych przychodach, działającą dla klientów zagranicznych
  • dużą samodzielność
  • realny wpływ na działania w firmie
  • standardowe godziny i dni pracy
6 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

6 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B