Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. rozruchu i kontroli jakości (branża elektryczna)
new
Inżynieria
SALES HR

SALES HR
Bochnia
8 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
samodzielność
elektryka
odpowiedzialność
dokumentacja
Mile widziane
SEP
Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· odpowiedzialność za rozruch, kontrolę jakości, testy i pomiary elektryczne

· sprawdzanie podłączeń, napięć, sterowania

· tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz protokoły z pomiarów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

· znajomość i rozumienie schematów elektrycznych

· samodzielność

· mile widziane uprawnienia SEP

OFERUJEMY

· wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : 8 000 - 11 000 PLN brutto, umowa o pracę

· dodatkowe premie projektowe (średnio raz na 3-4 miesiące, po zakończeniu projektu), średnio od 8 000 - 25 000 PLN, dodatkowo, zakładając zrealizowany plan oraz budżet

· pakiet benefitów : opieka medyczna, multisport, etc

· dużą samodzielność

8 000 - 11 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP