Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/-tka ds. marketingu z j.angielskim
new
Marketing
SALES HR

SALES HR
Nowy Sącz
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Rozpoznawalność marki
kreatywność
samodzielność
marketing
marketing b2b
Angielski
Opis stanowiska

Naszym klientem jest spółka produkcyjna.

Szukamy osoby na stanowisko

Nowy Sącz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· Odpowiedzialność za tworzenie marketingu zwiększającego sprzedaż

· Współpraca i rozliczanie zewnętrznych dostawców w zakresie marketingu

· Prowadzenie działań marketingowych w oparciu o nowoczesne formy marketingu cyfrowego, wykorzystując narzędzia marketingu B2B

· Monitoring efektywności działań oraz nadzór nad prowadzonymi kampaniami i komunikacją

· Tworzenie harmonogramu działań marketingowych (z uwzględnieniem ważnych wydarzeń i akcji m.in. targowych) i czuwanie nad ich realizacją

· Bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży na temat potrzeb klientów, wzrostu sprzedaży i wzmocnienia istniejących relacji z klientami oraz z zarządem firmy

· Podnoszenie świadomości i znaczenia marki, przygotowywanie i udział w międzynarodowych targach

· Regularnie raportowanie swojej pracy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym, koordynującym stanowisku w firmie produkcyjnej

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1 (większość produkcji kierowana jest na export, materiały marketingowe przygotowywane są w kilku wersjach językowych), warunek konieczny.

· znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych kierowanych do klienta B2B

· sukcesy w działaniach marketingowych, prowadzące do rozpoznawalności marki, zwiększenia sprzedaży

· samodzielność, kreatywność, silne zorientowanie na klientów zewnętrznych

· gotowość do pracy hybrydowej (centrala w Nowym Sączu)

OFERUJEMY

· wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, otwartość na oczekiwania - do ustalenia forma (B2B/umowa o pracę)

· niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, oprogramowanie etc)

· samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z ogromną przestrzenią na stworzenie działań marketingowych przy rozpoznawalnej marce

· duże możliwości rozwoju

· po okresie wdrożenia, możliwość pracy hybrydowej (3-4 dni biuro, 1-2 dni dom w tygodniu)

· przyjazną atmosferę pracy