Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/-tka ds. obsługi klientów (agencja reklamowa)
Support
SALES HR

SALES HR
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
nastawienie na klienta
obsługa
Opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z firm kooperująca na co dzień z agencjami reklamowymi.

Szukamy osoby do obsługi i koordynacji działań z takim typem klienta.

Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta poprzez skuteczną komunikację i rozwiązywanie problemów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami - agencjami reklamowymi
  • Zarządzanie projektami i koordynacja działań pomiędzy różnymi działami w celu zapewnienia satysfakcji klienta
  • Analiza zgłaszanych potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Codzienne działania w zakresie koordynowania zamówień od klienta (od zlecania na produkcji aż po wysyłkę)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta w agencji reklamowej (konieczne do rozumienia procesów które zachodzą u klienta)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zorientowanie na osiąganie celów oraz gotowość do nauki i rozwoju

OFERUJEMY

  • otwartość na oczekiwania finansowe (stała podstawa, umowa o pracę)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo ciekawą i różnorodne zadania w ponad stu osobowej firmie
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • pakiet benefitów
  • dużą samodzielność na kluczowym stanowisku do obsługi klientów