Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/-tka ds planowania produkcji
new
Logistyka
SALES HR

SALES HR
Kielce
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
MES
dobra organizacja pracy
analityczne zdolności
procesy planowania
Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma działająca w obszarze produkcji, zbliżonej do FMCG, poszerzająca swój dział planowania w związku z budową nowej hali produkcyjnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· przygotowanie planów produkcyjnych w oparciu o standardy produkcyjne - planowanie krótkoterminowe (produkty szybko rotujące)

· współpraca z działem sprzedaży, zakupów, produkcji

· dbałość o zapewnienie zaplanowania ciągłości produkcji

· aktualizacja parametrów w systemie planistycznym, bieżące monitorowanie poziomu realizacji

· opracowywanie dokumentacji związanej z produkcją

· raportowanie zgodności wykonania planów produkcji

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku planowania produkcji - planowanie krótkoterminowe

· znajomość procesów planistycznych w obszarze produkcji + znajomość systemu MES

· dobre umiejętności analityczne

· bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

· otwartość na oczekiwania finansowe kandydata

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· samodzielne, kluczowe dla firmy stanowisko

· możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie będącej liderem na rynku