• Wszystkie ofertyGdańskFinanseInneManager ds. ubezpieczeń korporacyjnych
    Manager ds. ubezpieczeń korporacyjnych
    new
    Finanse
    SALTUS Ubezpieczenia

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych
    rynek brokerski
    Ms office
    ubezpieczenia majątkowe

    Opis stanowiska

    SALTUS Ubezpieczenia z siedzibą w Sopocie

    poszukuje osoby na stanowisko

    Managera ds. ubezpieczeń korporacyjnych

    Nr ref: (MK/TUW/07/2024)

    Zadania na stanowisku:

    • Przygotowywanie i składanie ofert ubezpieczeniowych (mienie lub OC) w odpowiedzi na zapytania brokerskie;
    • Ocena i wycena ryzyka ubezpieczeniowego;
    • Samodzielne podejmowanie decyzji o przyjęciu do ubezpieczenia lub odmowie;
    • Przygotowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej;
    • Dbałość o rentowność portfela zawieranych umów ubezpieczenia;
    • Realizacja założonych planów;
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji, w szczególności z brokerami.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze ocenie ryzyka ubezpieczeń majątkowych dla klientów korporacyjnych;
    • Znajomość rynku brokerskiego;
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z pośrednikami;
    • Umiejętność analizy i syntezy danych;
    • Dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office;
    • Dokładność i skrupulatność;
    • Wykształcenie wyższe.

    Mile widziane

    • Chęć do pogłębiania wiedzy i budowania kompetencji z zakresu ubezpieczeń majątkowych dla klientów korporacyjnych.
    • Znajomość koasekuracji ubezpieczeń majątkowych i budowania pool’i ubezpieczeniowych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • wdrożenie na stanowisko,
    • szkolenia rozwojowe i dokształcające,

    dodatki dla pracowników:

    • dofinansowanie urlopu,
    • ubezpieczenie zdrowotne;
    • ubezpieczenie na życie;
    • dostęp do programu Multisport,
    • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
    • świąteczne bonusy,
    • możliwość dołączenia do grupy sportowej, starty w imprezach charytatywnych,
    • wolontariat pracowniczy
    • dobrą lokalizację biura, blisko centrum Sopotu, dworca SKM i morza,
    • możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00,
    • pracę zdalną - 4 dni w miesiącu.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.