Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Ekspert ds. współpracy z pośrednikami
new
Finanse
Santander Bank Polska

6 000 - 18 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
doradztwo
social media
sprzedaż
finanse
samodzielność
odpowiedzialność
elastyczność
Opis stanowiska

Do obowiązków Eksperta ds. współpracy z pośrednikami należy m.in.:

· Sprzedaż produktów finansowych klientom przekazanym przez pośredników finansowych

· Pozyskiwanie kontaktów własnych

· Sprzedaż produktów finansowych

· Nawiązywanie relacji biznesowych z pośrednikami finansowymi oraz budowanie długotrwałej współpracy.

· Wsparcie pośredników finansowych w zakresie sprzedaży produktów kredytowych (gotówka, hipoteka, MŚP).

· Szkolenie pośredników finansowych z aktualnej oferty oraz procesu kredytowego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

· doświadczenie w finansach i sprzedaży - mile widziane

· zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B

· wykształcenie minimum średnie

· przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

· komunikatywność i nastawienie na rozwój

· etyczne i uczciwe podejście do Klienta

· otwartość na poszerzenie wachlarza produktowego

Oferujemy:

· MOC środków na Twoim koncie - Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i mierzona jest Twoim zaangażowaniem

· MOC z życia - zapomnij o sztywnych ramach w biurze, a styl pracy dopasowujesz do życia prywatnego

· MOC wiedzy - nauczymy się wszystkiego, co jest Ci potrzebne. Twój Menedżer będzie Cię wspierał w procesie wdrożenia. Twój sukces jest naszym sukcesem

· MOC możliwości – oferujemy wachlarz możliwości pozyskiwania klientów, w tym wsparcie przy współpracy z pośrednikami i dostęp do kontaktów wewnętrznych

· MOC atmosfery – w naszych Zespołach pracujemy jako team, wspierając się nawzajem

· MOC elastyczności – nasze procesy są mobilne, możesz pracować w wybranym przez siebie miejscu

· MOC korzyści – możesz skorzystać u nas z dofinansowania do karty Multisport, preferencyjnych warunków prywatnej opieki medycznej, zapraszamy do udziału w licznych konkursach i inicjatywach

6 000 - 18 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B