Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

PR Specialist
new
Marketing
SAROTA PR

SAROTA PR
Kraków
9 490 - 10 900 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 877 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
copywriting
komunikatywność
odpowiedzialność
samodzielność
Mile widziane
dobra organizacja pracy
elastyczność
kreatywność
Opis stanowiska

Poszukiwany Specjalista/Specjalistka PR z pasją! 🚀

Poszukujemy Specjalisty PR do naszego zespołu PR-u produktowego w SAROTA PR

Jesteś pełnym ambicji, kreatywnym i efektywnym specjalistą, z prawdziwą pasją do PR?

Dobrze czujesz się w dynamicznym i szybkim środowisku?

Lubisz media relations oraz influencer relations i chcesz rozbudowywać swoje kontakty?

Znasz dobrze branżę nowych technologii?

Dołącz do naszego zespołu!

🌍 Kraków, al. Beliny-Prażmowskiego 69/7

💡 Zadania na stanowisku:

  • współtworzenie strategii PR dla klientów agencji;
  • aktywne poszukiwanie okazji dla dodatkowych kreatywnych działań PR;
  • budowanie i utrzymywanie silnych relacji z dziennikarzami i influencerami;
  • tworzenie materiałów do mediów;
  • aranżowanie recenzji produktów oraz testów grupowych;
  • koordynowanie spotkań prasowych i wydarzeń specjalnych;
  • monitoring mediów i opracowywanie raportów.

✅ Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w realizacji projektów z obszaru PR produktu, media relations oraz influencer marketing (min. 2 lata);
  • znajomość mediów branżowych (m.in. tech, audio, moto, lifestyle);
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • wysokie standardy obsługi klienta i współpracy w zespole;
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i dotrzymywania terminów;
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i budowania relacji;
  • odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie;
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w obszarze komunikacji.

➡️ Co oferujemy:

  • stabilną i elastyczną formę zatrudnienia;
  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • coaching rozwoju talentów w metodologii Gallupa;
  • szkolenia, możliwość doskonalenia języka angielskiego z lektorem;
  • regularne inicjatywy integracyjne;
  • zajęcia na pływalni z instruktorem;
  • komfortowe biuro w centrum Krakowa;
  • służbowy telefon oraz laptop;
  • partnerską i przyjazną atmosferę w zespole (zobacz nas na http://instagram.com/sarotapr);
  • hybrydowy model pracy.

Jesteśmy zespołem specjalistów public relations i digital marketingu w branży nowych technologii. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny IT, producenci oprogramowania i elektroniki użytkowej, m.in.: Philips, Sonos, Netatmo, Eaton, Sophos i Red Hat. Mamy na swoim koncie prestiżowe nagrody branżowe, takie jak: Złote Spinacze, SABRE Awards oraz wyróżnienie od firmy Forrester Research.

Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, zapraszamy do aplikowania!

9 490 - 10 900 PLN

Netto miesięcznie - B2B

7 877 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP