Oferty
Paid Intern PR Specialist B2B / B2C
Marketing

Kraków
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

copywriting

komunikatywność

język angielski

Mile widziane

kreatywność

Microsoft Office Excel

dobra organizacja pracy

Opis stanowiska

Cześć!

Jesteśmy zespołem specjalistów public relations i digital marketingu w branży nowych technologii.

Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny IT, producenci oprogramowania i elektroniki użytkowej, m.in.: Philips, Sonos, Netatmo, Eaton, Sophos i Red Hat. Mamy na swoim koncie prestiżowe nagrody branżowe, takie jak: Złote Spinacze, SABRE Awards oraz wyróżnienie od firmy Forrester Research.

Program stażowy prowadzimy nieprzerwanie od kilku lat.

Aktualnie poszukujemy stażystów, którzy będą wsparciem zarówno dla zespołu obsługującego klientów B2C, jak i B2B z branży technologicznej.

W czasie stażu nauczysz się m.in.:

  • jak tworzyć skuteczne kampanie PR,
  • jak znajdować wiarygodne informacje i dane (research),
  • jak tworzyć wartościowe materiały prasowe,
  • jak prowadzić monitoring mediów i mierzyć skuteczność działań PR,
  • jak wygląda praca dziennikarzy i jak działają media,
  • jak skutecznie komunikować się z mediami, dziennikarzami i influencerami,
  • jak przeprowadzić recenzję produktu.

Będziesz też uczestniczyć w:

  • realizacji strategii dla klientów,
  • zespołowych burzach mózgów,
  • wspieraniu bieżącej pracy specjalistów PR przy prowadzeniu projektów i eventów.

Oferujemy:

  • płatny staż trwający od 1 do 3 miesięcy, z możliwością dalszego zatrudnienia po jego zakończeniu,
  • pracę w formie stacjonarnej/hybrydowej w naszym krakowskim biurze,
  • solidną dawkę praktycznych umiejętności,
  • udział w projektach dla polskich i zagranicznych firm,
  • przestrzeń zarówno do współpracy zespołowej, jak również samodzielnej inicjatywy,
  • niezwykle przyjazną atmosferę w firmie (sprawdź nas na Instagramie: http://instagram.com/sarotapr),
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do obustronnych potrzeb,
  • kawa, owocowy tydzień i zajęcia na basenie również są w pakiecie ;)

Szukamy osoby, która:

  • jest studentem/studentką ostatnich lat studiów i jest dyspozycyjna min. 20 godzin tygodniowo,
  • bardzo dobrze zna j. angielski (warunek konieczny),
  • jest zainteresowana nowymi technologiami i zagadnieniami z branży IT, cyberbezpieczeństwa, innowacji i gospodarki,
  • potrafi precyzyjnie i ciekawie wypowiadać się na piśmie,
  • chce rozwijać się w obszarze budowania wizerunku marek, produktów i osób z branży technologicznej,
  • odróżnia TVP od TVN i potrafi wymienić 3 ważne portale o tematyce biznesowej,
  • łatwo nawiązuje kontakty, jest komunikatywna i zaangażowana w to, co robi.

Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, zapraszamy do aplikowania!