Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Najlepszy Opiekun Uszatego 馃惗
new
Inne
Kana艂 Zero

Kana艂 Zero
Schronisko "Na Paluchu"
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna
Kana艂 Zero
Kana艂 Zero

"To najwi臋kszy projekt, jaki do tej pory sobie wymy艣li艂em" - Krzysztof Stanowski, za艂o偶yciel Kana艂u Zero

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej臋tno艣ci
empatia
cierpliwo艣膰
odpowiedzialno艣膰
ch臋膰 do rzucania pi艂ek
mi艂o艣膰 do ps贸w
Opis stanowiska

Uszaty ma rok, wa偶y 14 kilogram贸w i jest podopiecznym schroniska Paluch. Znaleziony w Warszawie, poszukuje kogo艣 odpowiedzialnego na stanowisko swojego nowego w艂a艣ciciela. Je艣li lubisz d艂ugie spacery, niekoniecznie w znanym kierunku, prac臋 w terenie oraz psie towarzystwo, to ta oferta pracy jest w艂a艣nie dla Ciebie.

馃搵 Tw贸j Zakres Obowi膮zk贸w:

  • Przytulanie: Uszaty jest ekspertem w dziedzinie przytulania i rozrabiania. Na stanowisku opiekuna b臋dziesz odpowiedzialny za dostarczanie codziennych dawek mi艂o艣ci oraz zapewnienie odpowiednich ilo艣ci zabawy, szczeg贸lnie w trakcie niespodziewanych wybuch贸w energii. 馃惗
  • Szkolenia behawioralne na poziomie podstawowym: Uszaty mo偶e potrzebowa膰 troch臋 przypomnienia, 偶e meble nie s膮 przeznaczone do gryzienia. Do Twoich obowi膮zk贸w b臋dzie nale偶a艂o prowadzenie szkole艅 w zakresie domowych zachowa艅 oraz reakcji na podstawowe komendy. 馃檶
  • Wyprawy na Zakupy: Last but not least to wycieczki na zakupy w poszukiwaniu nowych zabawek, smako艂yk贸w i modnych akcesori贸w dla naszego czworono偶nego celebryty! 馃洅

馃攳 Wymagania:

  • Mi艂o艣膰 do Zwierz膮t: Brak dowod贸w na alergi臋 na futro i sk艂onno艣膰 do g艂askania oraz miziania.
  • Cierpliwo艣膰: Umiej臋tno艣膰 zachowania spokoju w obliczu wszelkich szczeni臋cych figli i kaprys贸w.
  • Kreatywno艣膰: Pomys艂owo艣膰 w tworzeniu nowych sposob贸w na nud臋 oraz umiej臋tno艣膰 wymy艣lania imponuj膮cych imion na gryzaki.

馃巵 Oferujemy:

  • Nieko艅cz膮cy si臋 Zapas U艣cisk贸w: Uszaty jest mistrzem w tej dziedzinie i ch臋tnie podzieli si臋 swoimi umiej臋tno艣ciami!
  • Z艂oty Medal za Wspieranie Schroniska: Opr贸cz wdzi臋czno艣ci, nasz piesek oferuje nagrod臋 w postaci niesko艅czonych pok艂ad贸w mi艂o艣ci

Je艣li jeste艣 gotowy na wyzwanie, kt贸re b臋dzie wymaga膰 troch臋 cierpliwo艣ci, du偶o mi艂o艣ci i jeszcze wi臋cej kocyk贸w do spania, to aplikuj ju偶 dzi艣! Uszaty czeka na Ciebie z otwartymi 艂apkami!

馃摓 W sprawie adopcji kontaktuj si臋 pod numerem:

  • Ma艂gosia 664 923 311
  • Joanna 889 519 201

Po klikni臋ciu "Aplikuj" zapoznasz si臋 z innymi psijaci贸艂mi, kt贸rzy te偶 szukaj膮 W艂a艣ciciela 馃惗