Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Halszka - ADOPTOWANA 馃惗
new
Inne
Kana艂 Zero

Kana艂 Zero
Schronisko "Na Paluchu"
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna
Kana艂 Zero
Kana艂 Zero

"To najwi臋kszy projekt, jaki do tej pory sobie wymy艣li艂em" - Krzysztof Stanowski, za艂o偶yciel Kana艂u Zero

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej臋tno艣ci
mi艂o艣膰 do ps贸w
ch臋膰 do rzucania pi艂ek
empatia
cierpliwo艣膰
odpowiedzialno艣膰
Opis stanowiska

Urocza sunia-przylepka o nietuzinkowej urodzie rekrutuje na stanowisko swojego Nowego Opiekuna. Szukasz towarzyszki do wsp贸lnych wieczor贸w na kanapie i kuchennego pomocnika? Czteroletnia Halszka by膰 mo偶e czeka w艂a艣nie na Ciebie. 馃惗

馃搵 Tw贸j zakres obowi膮zk贸w:

  • Zapewnienie codziennej dawki pieszczot, mi艂o艣ci i troski. Halszka uwielbia kontakt z cz艂owiekiem i zawsze wyk艂ada brzuszek do g艂askania. 馃挆
  • Budowanie relacji i zaufania. Halszka marzy o spokojnym 偶yciu u boku opiekuna, kt贸ry wytuli i wyg艂aska futerko. 馃悤鈥嶐煢
  • Organizacja czasu na wsp贸lne chwile relaksu na kanapie. Halszka w zamian oferuje darmowe grzanie w ch艂odne wieczory! 馃泲锔
  • Zapewnienie Halszce spokoju i komfortu. Marzy jej si臋 ma艂y ogr贸dek i 偶ycie w kameralnej atmosferze 馃尦

馃攳 Wymagania

  • Odpowiedzialno艣膰 i wra偶liwo艣膰. 馃挆 Decyduj膮c si臋 na zaaplikowanie na to stanowisko musisz mie膰 艣wiadomo艣膰, 偶e bycie opiekunem Halszki to nie tylko przyjemno艣膰, ale r贸wnie偶 du偶a odpowiedzialno艣膰.

馃巵 Oferujemy:

  • Nieograniczona ilo艣膰 mi艂o艣ci, pieszczot i wdzi臋czno艣ci
  • Mo偶liwo艣膰 dzielenia wsp贸lnych chwil na kanapie i kuchni z urocz膮 towarzyszk膮
  • Satysfakcj臋 z uczestnictwa w procesie adopcji i dawania Halszce szansy na szcz臋艣liwe 偶ycie poza schroniskiem

Je艣li czujesz, 偶e jeste艣 odpowiedni膮 osob膮 do obj臋cia tego stanowiska, nie zwlekaj z aplikacj膮! Skontaktuj si臋 z nami ju偶 dzi艣, aby dowiedzie膰 si臋 wi臋cej o tym, jak mo偶esz zosta膰 Nowym Opiekunem Halszki.

馃摓 W sprawie adopcji kontaktuj si臋 pod numerem:

  • Ida 694 689 970
  • Tonia 602 763 034
  • Klaudia 514 360 970

Po klikni臋ciu "Aplikuj" zapoznasz si臋 z innymi psijaci贸艂mi, kt贸rzy te偶 szukaj膮 W艂a艣ciciela 馃惗