Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Opiekun Malakiego 馃惗
new
Inne
Kana艂 Zero

Kana艂 Zero
Schronisko "Na Paluchu"
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna
Kana艂 Zero
Kana艂 Zero

"To najwi臋kszy projekt, jaki do tej pory sobie wymy艣li艂em" - Krzysztof Stanowski, za艂o偶yciel Kana艂u Zero

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej臋tno艣ci
mi艂o艣膰 do ps贸w
empatia
cierpliwo艣膰
odpowiedzialno艣膰
Opis stanowiska

Malaki, ulubieniec wszystkich wolontariuszy w Schronisku na Paluchu, szuka cz艂owieka, kt贸ry b臋dzie wielbi艂 go ju偶 do ko艅ca 偶ycia! Chcesz mie膰 niezwykle dostojnego towarzysza do codziennych spacer贸w? Siedmioletni Malaki na pewno rozwa偶y Twoj膮 aplikacj臋 na stanowisko swojego opiekuna. 馃惗

馃搵 Tw贸j zakres obowi膮zk贸w:

  • Pilnowanie harmonogramu trening贸w i diety. Malaki ma za sob膮 imponuj膮cy powr贸t do zdrowej wagi, kt贸r膮 nale偶y utrzyma膰. 馃
  • Zapewnienie poczucia bezpiecze艅stwa. Malaki to pies o wyj膮tkowo 艂agodnym charakterze, kt贸ry ceni sobie blisko艣膰 i spok贸j. Jego opiekun powinien oferowa膰 mu bezpiecze艅stwo, ciep艂o oraz spokojne 艣rodowisko. 馃拞
  • Zaspokojenie potrzeby eksploracji. Opr贸cz d艂ugich spacer贸w Malakiemu marzy si臋 ogr贸d, po kt贸rym b臋dzie m贸g艂 wa艂臋sa膰 si臋, kiedy tylko zapragnie. 馃尶

馃攳 Wymagania

  • Sta艂o艣膰 w uczuciach i odpowiedzialno艣膰. 鉂わ笍 Podejmuj膮c decyzj臋 o ch臋ci adopcji Malakiego musisz mie膰 pewno艣膰, 偶e zapewnisz mu wspania艂y dom ju偶 na zawsze. Wr贸ci艂 ju偶 kiedy艣 do schroniska i na pewno nie chcia艂by tego powt贸rzy膰.

馃巵 Oferujemy:

  • Wspania艂膮 osobowo艣膰, godn膮 imienia Malaki, kt贸re oznacza 鈥渕贸j aniele鈥.
  • Pe艂n膮 kultur臋 podczas poznawania zar贸wno nowych ludzi, jak i piesk贸w.
  • Satysfakcj臋 z dalszych post臋p贸w Malakiego na jego fitnessowej 艣cie偶ce do idealnej wagi.

Je艣li czujesz, 偶e jeste艣 odpowiedni膮 osob膮 do obj臋cia tego stanowiska, nie zwlekaj z aplikacj膮! Skontaktuj si臋 z nami ju偶 dzi艣, aby dowiedzie膰 si臋 wi臋cej o tym, jak mo偶esz zosta膰 Opiekunem Malakiego 馃

馃摓 W sprawie adopcji kontaktuj si臋 pod numerem:

  • Agnieszka 693 141 535
  • Kasia 608 616 990

Po klikni臋ciu "Aplikuj" zapoznasz si臋 z innymi psijaci贸艂mi, kt贸rzy te偶 szukaj膮 W艂a艣ciciela 馃惗