Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Nowy Opiekun Samiego 馃惗
new
Inne
Kana艂 Zero

Kana艂 Zero
Schronisko "Na Paluchu"
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna
Kana艂 Zero
Kana艂 Zero

"To najwi臋kszy projekt, jaki do tej pory sobie wymy艣li艂em" - Krzysztof Stanowski, za艂o偶yciel Kana艂u Zero

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej臋tno艣ci
empatia
cierpliwo艣膰
odpowiedzialno艣膰
mi艂o艣膰 do ps贸w
wydawanie smaczk贸w
Opis stanowiska

Sami, czyli oko艂o roczny d偶entelmen ze Schroniska na Paluchu, poszukuje swojego Nowego Opiekuna!

Pomimo m艂odego wieku, nie w g艂owie mu szczeni臋ce wyg艂upy, dlatego na to stanowisko przyjmuje tylko powa偶ne propozycje! Chcesz zosta膰 opiekunem tego mi艂ego i energicznego pieska?

Zobacz co si臋 z tym wi膮偶e 馃憞

馃搵 Tw贸j zakres obowi膮zk贸w:

  • Budowanie zaufania: Jako nowy opiekun Samiego, Twoim g艂贸wnym celem b臋dzie zbudowanie pomi臋dzy Wami mostu zaufania, a to wymaga czasu, cierpliwo艣ci i sporej dawki empatii!
  • Mistrzowskie organizowanie spacer贸w: Sami cieszy si臋 na ka偶dy spacer, wi臋c jednym z Twoich obowi膮zk贸w b臋dzie planowanie i realizacja wsp贸lnych, ekscytuj膮cych wypraw, na przyk艂ad do lasu!
  • Eksperckie dobieranie przysmak贸w: Tw贸j przysz艂y psiakodawca to prawdziwy koneser, wi臋c Twoim zadaniem b臋dzie zapewnienie mu smako艂yk贸w najlepszej jako艣ci!
  • Dyplomacja psich sympatii: Nie wszystkie psy s膮 na li艣cie przyjaci贸艂 Samiego. Twoim zadaniem b臋dzie selekcja psich kandydat贸w do tytu艂u jego kumpla i pilnowanie, aby nie by艂y to wszystkie przypadkowe pieski napotkane na spacerze.

馃攳 Wymagania

  • Ogromne pok艂ady empatii! Sami to ma艂y uparciuszek z mocnym charakterem, dlatego, je艣li chcesz obj膮膰 stanowisko jego Nowego Opiekuna, musisz mie膰 w sobie du偶o cierpliwo艣ci i zrozumienia dla psich humor贸w. B臋dzie to klucz do sukcesu Waszej wsp贸艂pracy!

馃巵 Oferujemy:

  • Ogromn膮 satysfakcj臋, z obserwowania tego, jak Sami staje si臋 coraz bardziej ufny i pokazuje swoj膮 wspania艂膮 osobowo艣膰!
  • Mn贸stwo przestrzeni osobistej, poniewa偶 Sami nie jest typem psiaka, kt贸ry rozdaje darmowe buziaki lub nachalnie upomina si臋 g艂askania!
  • Wspania艂膮 przyja藕艅 na ca艂e 偶ycie!

Je艣li uwa偶asz, 偶e jeste艣 osob膮, kt贸ra 艣wietnie nadaje si臋 na to stanowisko, nie czekaj z wys艂aniem swojego zg艂oszenia! Skontaktuj si臋 z nami ju偶 dzi艣, aby dowiedzie膰 si臋 wi臋cej o tym, jak mo偶esz zosta膰 Nowym Opiekunem Samiego 馃挄

馃摓 W sprawie adopcji kontaktuj si臋 pod numerem:

  • Joanna 889 519 201
  • Joanna 605 087 898

Po klikni臋ciu "Aplikuj" zapoznasz si臋 z innymi psijaci贸艂mi, kt贸rzy te偶 szukaj膮 W艂a艣ciciela 馃惗