Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Nowy W艂a艣ciciel Dolara 馃惗
new
Inne
Schronisko "Na Paluchu"

Tw贸j Dom
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna

"To najwi臋kszy projekt, jaki do tej pory sobie wymy艣li艂em" - Krzysztof Stanowski, za艂o偶yciel Kana艂u Zero

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej臋tno艣ci
mi艂o艣膰 do ps贸w
ch臋膰 do rzucania pi艂ek
empatia
cierpliwo艣膰
odpowiedzialno艣膰
Opis stanowiska

Czy jeste艣 gotowy(-a) na przygod臋 偶ycia, kt贸ra przyniesie nie tylko rado艣膰, ale i niezliczone chwile pe艂ne mi艂o艣ci?馃挄 Otwieramy rekrutacj臋 na nietypowe stanowisko. Zosta艅 opiekunem Dolara. Ten uroczy mieszaniec, w wieku 6 lat, z ogromnym sercem, szuka domu, w kt贸rym b臋dzie m贸g艂 rozdziela膰 swoj膮 bezgraniczn膮 mi艂o艣膰. Dolar, z jego biszkoptow膮 sier艣ci膮 i psim u艣miechem, jest gotowy wype艂ni膰 Tw贸j dom rado艣ci膮 i bezwarunkowym przywi膮zaniem. 馃Ξ

馃搵 Tw贸j Zakres Obowi膮zk贸w:

馃幘 Zabawa i Aktywno艣膰: Zapewnienie Dolara codziennej dawki zabawy i energicznych spacer贸w. Twoim wyzwaniem b臋dzie utrzymanie jego energii w ryzach. (Uwaga, niedoci膮gni臋cia mog膮 skutkowa膰 tajemniczym znikaniem skarpet!)

馃摵 Relaks i Przytulanie: Organizowanie wsp贸lnych wieczor贸w z filmami i przytulaniem na kanapie, gdzie Dolar znajdzie spok贸j i odpoczynek.

馃弳 Rozw贸j i Edukacja: Pomaganie Dolarowi w rozwijaniu nowych umiej臋tno艣ci i sztuczek, co zwi臋kszy jego poczucie spe艂nienia (i Twoje te偶!).

馃攳 Wymagania:

Cierpliwo艣膰 i Empatia: Zrozumienie unikalnej osobowo艣ci Dolara i jego reakcji na inne zwierz臋ta.

Bycie dusz膮 towarzystwa (przynajmniej tego psiego) - Dolar szuka kogo艣, kto b臋dzie go wspiera艂 we wsp贸lnych w臋dr贸wkach i zapewni r贸偶norodne aktywno艣ci - zar贸wno fizyczne, jak i umys艂owe.

Brak innych zwierzak贸w w domu: Na chwil臋 obecn膮 Dolar musi by膰 jedynym pupilem w domu.馃彙

馃巵 Oferujemy:

Bezwarunkow膮 mi艂o艣膰: Adopcja Dolara to otwarcie si臋 na nieko艅cz膮ce 藕r贸d艂o bezwarunkowej mi艂o艣ci i lojalno艣ci.馃グ

Poczucie bezpiecze艅stwo: Pies broni domu hau hau

Przyja藕艅, kt贸ra wzbogaci Twoje 偶ycie na wiele sposob贸w.

Nauk臋 odpowiedzialno艣ci: Opieka nad Dolarem to tak偶e cenna lekcja odpowiedzialno艣ci, kt贸ra przynosi wiele satysfakcji.馃馃徎鈥嶐煆

馃摓 W sprawie adopcji kontaktuj si臋 pod numerem:

  • Agata 606 294 250
  • Gosia 662 921 760
  • TIM 797 417 690

Po klikni臋ciu "Aplikuj" zapoznasz si臋 z innymi psijaci贸艂mi, kt贸rzy te偶 szukaj膮 W艂a艣ciciela 馃惗