• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMediaMontażysta wideo na YouTube
    Montażysta wideo na YouTube
    Media
    SELLIFY

    SELLIFY

    1 556 - 2 334 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 296 - 2 074 USDNetto miesięcznie - UoD
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoD
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    marketing

    montaż wideo

    Grafika

    Opis stanowiska

    SELLIFY to jedna z najszybciej rozwijających się agencji marketplace w Polsce i jedna z największych agencji na Allegro.

    Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy:

    Montażysty Wideo, który potrafi montować filmy skierowane na YouTube, jak i shortsy oraz rolki na tik-toku. Szczególnie mile widziana będzie znajomość algorytmu YouTube'a oraz innych platform.

    Obowiązki:

    • Montowanie filmów wideo na podstawie surowego pliku,
    • Wykonywanie miniatur do filmów YouTube,
    • Poszukiwanie treści graficznych do umieszczania w nagraniach jako przykład omawianego zagadnienia,
    • Dostosowanie tytułów pod SEO (w tym pomoże Ci nasz dział marketingu)
    • Montowanie rolek oraz shortsów na Youtube, Instagramie, Tik-Toku oraz Facebooku,
    • Wsparcie contentowe i sugestie nagrania treści,
    • Współpraca z działem marketingu,

    Wymagania

    • Portfolio: min. 3 filmy ukazujące Twoją pracę,
    • Produkcja wide,
    • Tworzenie grafiki: Znajomość narzędzi do tworzenia treści graficznych (np. Canva, Adobe Photoshop),
    • Zrozumienie marki i jej brandingu,
    • Samodzielność: Zdolność do samodzielnej realizacji projektów od początku do końca,
    • Kreatywność: Umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów i ich realizacja,
    • Znajomość trendów: Świadomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych i umiejętność ich wykorzystania,
    • Zrozumienie algorytmów: Znajomość i umiejętność optymalizacji treści pod kątem algorytmów YouTube i Meta (Facebook, Instagram) oraz Tik-Tok,
    • Planowanie długofalowe: Zdolność do opracowywania strategii i planowania contentu na dłuższy okres,

    Oferujemy

    • Pracę zdalną,
    • Premię w zależności od wyników,
    • Wsparcie marketingowe,
    • Płatne urlopy w ciągu roku,
    • Dostęp do wszelkich potrzebnych narzędzi,
    • Możliwość dostosowania się do Twoich potrzeb - o tym, czego potrzebujesz możemy porozmawiać na rekrutacji :)

    Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania :)

    1 556 - 2 334 USD

    B2B

    1 296 - 2 074 USD