• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingDoradca Klienta SEO & PPC
    Doradca Klienta SEO & PPC
    Marketing
    SEMads

    SEMads

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    dobra organizacja pracy

    Google Ads

    Google Analytics

    marketing

    SEO

    sprzedaż

    Mile widziane

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    account manager

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy? Zespołem pasjonatów, tworzonym przez specjalistów online marketingu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Działamy zarówno w Polsce jak i za granicą, realizując działania SEM dla sektora usługowego oraz e-commerce. Naszym Klientom oferujemy know-how, transparentność oraz przyjacielskie relacje, dzięki czemu udaje nam się zwiększać rentowność ich inwestycji w marketing internetowy.

    Kogo szukamy?

    Do naszego biura w Poznaniu poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko: Doradca Klienta SEO & PPC. Jeśli:

    • interesujesz się zagadnieniami z zakresu e-marketingu
    • posiadasz wrodzoną zdolność komunikacji i swobodę konwersacji oraz wsłuchiwania się w potrzeby rozmówcy
    • zdobyłeś minimum 3-6 m-c doświadczenie w samodzielnej obsłudze Klienta z branży SEO/SEM
    • znasz środowisko reklam Google i Meta oraz zagadnienia związane z SEO choćby w podstawowym zakresie
    • cechuje Cię dobra organizacja czasu pracy oraz sumienność, komunikatywność i analityczny umysł

    a do tego:

    • wiesz co się kryje pod takimi pojęciami jak: Senuto, SEMStorm czy Ahrefs
    • umiesz w Google Analytics i Google Search Console (mile widziane)
    • środowisko GDS vel Looker Studio nie jest Tobie obce
    • potrafisz obsługiwać Google Tag Manager (baaardzo mile widziane)
    • jesteś otwarty na tworzenie kampanii PPC oraz ich posprzedażową obsługę

    to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

    Czego wymagamy?

    • dbania o dobro Klienta i budowania z nim partnerskich relacji
    • stałego kontaktu telefoniczno-mailowego na etapie realizacji umowy
    • aktywnego proponowania dodatkowych rozwiązań (z sensem, nie na siłę) i ich logicznej argumentacji
    • umiejętności analitycznego myślenia pomocnego do przygotowywania ofert i na spotkaniach z Klientami
    • odwagi do rozmów telefonicznych i chęci w prowadzeniu bieżącej korespondencji
    • chęci do nauki i poszerzania swojej wiedzy oraz zdobywania nowych kompetencji
    • współpracy i wymiany informacji z pozostałymi działami firmy (SEO, PPC, Contentu)

    Co oferujemy?

    • pracę na stabilnym stanowisku
    • brak korporacyjnej struktury i setek projektów na głowie
    • możliwość ciągłego rozwoju (kursy, szkolenia)
    • wszystkie niezbędne do wykonywania obowiązków narzędzia
    • atrakcyjny system premiowy bez górnego limitu