• Wszystkie ofertyKrakówMarketingContent / CopywritingSEO Content Manager
    SEO Content Manager
    new
    Marketing
    SEMHUB SP. Z O.O.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    copywriting

    SEO

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Ogłoszenie na stanowisko manager w dziale copywriting/ SEO Content Manager

    O firmie

    SEMhub to zespół ekspertów z całej Polski i innowacyjna agencja SEO/SXO, która opracowuje i wdraża dedykowaną i skuteczną strategię pozycjonowania biznesów naszych klientów w Google.

    W naszej firmie stawiamy na płaską strukturę organizacyjną i szybkie decyzje, wysokie standardy pracy oraz elastyczny czas pracy, dzięki któremu będziesz mógł zacząć pracę pomiędzy godziną 8 a 10. Dodatkowo oferujemy pracę od poniedziałku do piątku i efektywne wdrożenie dzięki dedykowanemu buddy’emu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki pracy.

    Benefity

    - Możliwość pracy zdalnej

    - Elastyczny czas pracy

    - Spotkania integracyjne

    - Karta Multisport

    - Dofinansowanie szkoleń i kursów

    Twój zakres obowiązków

    - Dbanie o spójność i atrakcyjność wytwarzanych treści

    - Bieżące wsparcie copywriterskie oraz lingwistyczne

    - Tworzenie treści w języku polskim i kontakt z innymi działami w celu pozyskania potrzebnych informacji do tworzenia treści

    - Redagowanie treści tworzonych przez inne osoby w języku polskim

    - Tworzenie pliku z wytycznymi dla zespołu (content brief)

    - Aktualna wiedza w branży SEO

    - Monitorowanie i raportowanie wyników działań, statystyk

    - Reprezentowanie działu na spotkaniach z klientami

    - Zarządzanie eskalacjami

    - Ciągłe udoskonalanie procesów w dziale

    - Rekrutowanie pracowników

    - Dbanie o rozwój pracowników

    Nasze wymagania

    - Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i w zarządzaniu zespołem (warunek konieczny)

    - Lekkie pióro i efektywne podejście do działań marketingowych

    - Umiejętność pisania tekstów pod SEO

    - Znajomość dobrych praktyk SEO oraz podstawowej wiedzy z tego zakresu

    - Doskonała znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych j. polskiego

    - Dokładność, skrupulatność i terminowość

    - Bardzo dobre planowanie i organizacja zadań, tak by maksymalnie wykorzystać czas i priorytety

    - Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dostosowywania się do zmieniających okoliczności i priorytetów

    - Efektywne przekazywanie informacji i instrukcji

    - Doświadczenie w rekrutacji

    - Znajomość pakietu Microsoft Office

    Mile widziane

    - Znajomość narzędzi takich jak: Surfer SEO, Google Analytics, Google Search Console