Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Enterprise Products Owner
new
SEO
Senuto

Senuto
Warszawa
14 000 - 17 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
AI
product development
Sales
Opis stanowiska

Jesteśmy na etapie poszukiwania osoby na stanowisko: Enterprise Products Owner

Czy masz doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu produktów dla dużych firm? Czy potrafisz łączyć najnowszą technologię z biznesem, a SEO to Twój język ojczysty? Jeśli tak, to może to być stanowisko, która Cię zainteresuje!

O stanowisku:

Jako Enterprise Products Owner w Senuto, będziesz kluczową postacią w naszym zespole, odpowiedzialną za kształtowanie przyszłości naszych produktów enterprise. Będziesz mieć wpływ nie tylko na ewolucję istniejących rozwiązań, jak “Custom Reports", ale również będziesz mieć szansę projektować nowe produkty w ścisłej współpracy z naszym CEO oraz kluczowymi klientami.

Twoje kompetencje i obowiązki

  • Lider w rozwijaniu produktów enterprise: Twórz i implementuj strategie dla naszych produktów enterprise, wspierając tym samym zespół sprzedażowy w osiąganiu spektakularnych wyników.
  • Wsparcie sprzedaży: Pracuj ramię w ramię z zespołem sprzedażowym, wspierając procesy sprzedażowe i realizację projektów dla dużych klientów.
  • Autonomia i odpowiedzialność: Bądź odpowiedzialny za całość projektów, które przejmiesz – od pomysłu po wdrożenie.
  • Ekspert i prelegent: Reprezentuj Senuto na konferencjach i w kluczowych dyskusjach branżowych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami.
  • Negocjacje i współpraca: Buduj i utrzymuj relacje z kluczowymi klientami, negocjując najlepsze warunki współpracy.

Czego oczekujemy?

Szukamy prawdziwego lidera, który:

  • Posiada doświadczenie techniczne i biznesowe: Idealny kandydat to osoba z głębokim zrozumieniem branży SEO, która potrafi kreować wartość z danych.
  • Jest ekspertem w branży SEO: Wymagamy solidnego doświadczenia w SEO, które pozwoli na samodzielne prowadzenie projektów i doradzanie w kontekście rozwoju produktów.
  • Śledzi nowości, szczególnie AI: Musisz być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, szczególnie tymi związanymi z AI, aby przewodzić rynkowi i wprowadzać innowacje.
  • Ma doświadczenie w branży technologicznej: Najlepiej w SaaS, dużym domu mediowym, czy agencji marketingowej.
  • Mówisz biegle w języku angielskim: Mówisz i piszesz w języku angielski na poziomie C1.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne warunki współpracy na umowie B2B: wynagrodzenie w przedziale 14-17k netto.
  • Pracę z najnowszymi technologiami.
  • Okazję do rozwijania umiejętności i uczestnictwa w ciekawych, międzynarodowych projektach.
  • Możliwość pracy pod kierownictwem CEO oraz bliska współpraca z topowymi talentami w branży.
  • Twoje pomysły i inicjatywy będą miały bezpośredni wpływ na rozwój i strategię Senuto.
  • 4- dniowy tydzień pracy, dofinansowanie do opieki medycznej/na życie, karta Multisport, lekcje języka angielskiego, darmowe lunche w biurze, trener personalny, budżet szkoleniowy.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Dołącz do nas!

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest właśnie dla Ciebie, nie czekaj! Aplikuj już dziś i zacznij tworzyć z nami przyszłość produktów enterprise w Senuto.

14 000 - 17 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B