Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielny księgowy
Finanse
Service Jobs sp. z o. o.

Szprotawa
11 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
przepisy GAAP
przepisy podatkowe
praca w grupie
Angielski
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko - samodzielny księgowy/ a

Wymagania na stanowisku:

  • znajomość lokalnych przepisów GAAP i przepisów podatkowych
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie i chęć do rozwoju wraz z firmą
  • bardzo dobra komunikacja w języku angielskim (min. B2)
  • doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • rozliczanie poszczególnych okresów obrotowych w księgach rachunkowych
  • weryfikacja prac i rozliczeń prowadzonych przez biuro rachunkowe (docelowo planujemy samodzielne rozliczenia)
  • uzgodnienia kont bilansowych i ustaleń międzygrupowych
  • naliczanie i rozliczanie podatków i sprawozdawczość podatkowa
  • terminowe przygotowanie lokalnych, ustawowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • przeprowadzanie analiz w obszarach takich jak sprzedaż, rentowność oraz KPI działu
  • proponowanie i rozwijanie inicjatyw związanych z ciągłym doskonaleniem procesów
  • praca w programie SAP

To, co możemy Panu/i zaoferować:

  • pracę w zwinnym środowisku i kulturze pracy opartej na wzajemnym szacunku
  • praca w systemie hybrydowym
  • możliwości rozwoju wraz z rozwojem firmy
  • międzynarodowe standardy pracy w nowoczesnej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity dla pracowników:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce w biurze
  • Napoje w biurze
  • Dofinansowanie posiłków
  • Telefon firmowy
  • Firmowe auto
  • Kursy językowe
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dodatkowy urlop
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Zniżki dla pracowników
  • Zniżki od naszych partnerów
  • Program rekomendacji pracowników
  • Proces rekrutacji

Proces rekrutacji

  1. Pierwszy Kontakt - skontaktuj się z naszym rekruterem, bądź zostaw aplikacje przez platformę (najlepiej wraz z swoim CV)
  2. Krok Drugi - rekruter przedstawi Ci naszą ofertę, odpowie na wszystkie pytania. Poprosi Cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, jak się uda zaprosi na rozmowę
  3. Spotkanie w zakładzie pracy - w trzecim kroku zostaniesz zaproszone do firmy pracodawcy, tam określisz swoje oczekiwania względem pracy a pracodawca względem Ciebie. Powodzenia :)
  4. Feedback - wróć z informacją do nas po spotkaniu, wspólnie wyciągniemy wnioski z rekrutacji jeżeli nie zostałeś zatrudniony, zaproponujemy Ci inną ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, prześlij nam swoje CV

11 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP