Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Prospecting Specialist
new
Sales
SEVEN BISON

SEVEN BISON
Gdańsk
4 300 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
komunikatywność
Microsoft Office
Mile widziane
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Seven Bison zatrudnia!

Żeby wyróżnić się w dynamicznie rozwijającym się świecie trzeba działać nieszablonowo. Doskonale wiemy to w Seven Bison, prężnie rozwijającym się domu postprodukcyjnym z siedzibą w Gdańsku. Nastawienie zachodnie rynki oraz szeroki wachlarz umiejętności stały są naszą gwarancją sukcesu. Współpracujemy głównie z klientami zagranicznymi, zapewniając im produkt na najwyższym poziomie – tworzyliśmy materiały między innymi dla Google Asia, Madison Square Garden, KPMG, Siemensa, CBRE i British Telecom. Nasza ambicja nie pozwala nam się tutaj zatrzymać i nieustannie podnosimy swoją poprzeczkę, krok po kroku angażując się w coraz większe projekty. W Seven Bison nie ograniczamy się do jednego formatu, dzięki czemu nasze realizacje trafiają do wszystkich kanałów medialnych - od kina i TV do social media i platformy streamingowe – w tym Apple TV.

Szybki rozwój firmy i liczne projekty sprawiły, że ponownie otworzyliśmy rekrutację. Pragniemy powiększyć nasz zespół o Junior Prospecting Specialist.

Do Twoich zadań należeć będą między innymi:

  • szukanie i pozyskiwanie nowych klientów przy pomocy branżowych portali internetowych,
  • prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami,
  • pomoc w przygotowaniu ofert dla klientów,
  • raportowanie wyników w arkuszu kalkulacyjnym,
  • kreatywny wkład przy tworzeniu scenariuszy i copywriting-u.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • biegłej znajomości języka angielskiego;
  • dyspozycyjności min. 20h/tydzień;
  • mile widziane doświadczenie pracy w biurze, ale nie konieczne;
  • doceniamy znajomość pakietu Office, a w szczególności programów Excel i PowerPoint;
  • studenci mile widziani;

Co oferujemy?

Nie mamy wprawdzie owocowych czwartków (choć jesteśmy w trakcie wdrażania pizza day😊), za to gwarantujemy stabilną pracę i duże możliwości rozwoju.

  • stała podstawa + premia za każde umówione spotkanie
  • po początkowym wdrożeniu się (minimum 3 miesiące) możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym, wielonarodowościowym zespole,
  • firmowy lunch w pierwszy piątek miesiąca,
  • możliwość szybkiego rozwoju.

Jesteśmy podekscytowani wizją powiększenia naszego zespołu i z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia!

4 300 PLN

Brutto miesięcznie - UZ