• Wszystkie ofertyGdańskDesignMotion DesignMontażysta/Video Editor
    Montażysta/Video Editor
    Design
    Seven Bison

    Seven Bison

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoD
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Opis stanowiska

    Seven Bison zatrudnia!

    Żeby wyróżnić się w dynamicznie rozwijającym się świecie trzeba działać nieszablonowo. Doskonale wiemy to w Seven Bison, prężnie rozwijającym się domu postprodukcyjnym z siedzibą w Gdańsku. Nastawienie na zachodnie rynki oraz szeroki wachlarz umiejętności stały są naszą gwarancją sukcesu. Współpracujemy głównie z klientami zagranicznymi, zapewniając im produkt na najwyższym poziomie – tworzyliśmy materiały między innymi dla Google Asia, Madison Square Garden, KPMG, Siemensa, CBRE i British Telecom. Nasza ambicja nie pozwala nam się tutaj zatrzymać i nieustannie podnosimy swoją poprzeczkę, krok po kroku angażując się w coraz większe projekty. W Seven Bison nie ograniczamy się do jednego formatu, dzięki czemu nasze realizacje trafiają do wszystkich kanałów medialnych - od kina i TV do social media i platformy streamingowe – w tym Apple TV.

    Szybki rozwój firmy i liczne projekty sprawiły, że ponownie otworzyliśmy rekrutację. Pragniemy powiększyć nasz zespół o Montażystę/Video Editora, który wesprze Seven Bison w realizacji celów. Poszukujemy montażysty na pełen etat - praca odbywa się w formie stacjonarnej, w nowoczesnym biurze mieszczącym się przy ulicy Grunwaldzkiej 26 w Gdańsku albo zdalnie.

    Co zapewniamy?

    Oprócz pizza day gwarantujemy inspirującą pracę i możliwość rozwoju - między innymi dlatego bierzemy też pod uwagę kandydatów bez doświadczenia. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło, co oznacza, że za każdy ukończony projekt otrzymasz wynagrodzenie. Będziesz realizować projekty dla klientów światowego formatu, co zapewni Ci nie tylko satysfakcję, ale i cenne doświadczenie.

    Nasz zespół jest oczywiście młody i dynamiczny ;) W Seven Bison pracują zarówno osoby doświadczone, jak i studenci, którzy dopiero stawiają swoje kroki w branży.

    Czego oczekujemy?

    Naszym najważniejszym wymaganiem jest płynna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie. Większość naszych klientów pochodzi z zagranicy, więc komunikacja musi być na najwyższym poziomie - umiejętność ta będzie poddana weryfikacji podczas rozmowy o pracę.

    Nie wymagamy doświadczenia w konkretnych programach ani narzędziach – wszystkiego Cię nauczymy. Nasi doświadczeni specjaliści będą czuwać nad Twoim rozwojem.

    Praca często ma charakter kreatywny, dlatego poszukujemy osoby posiadającej wysokie poczucie estetyki, innowacyjne podejście i głowę pełną pomysłów. Czasami jednak klient wysyła nam ścisłe instrukcje, więc ważne jest otwarte podejście i umiejętność działania według wytycznych projektu ;)

    Jesteśmy podekscytowani wizją powiększenia naszego zespołu i z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia.

    1 112 USD