Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik produkcji
Inżynieria
Seweryn Pelc

Sanok
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Lean Manufacturing
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko Kierownika Produkcji, zarządzając obszarem produkcyjnym składającym się z około 100 pracowników. Poszukujemy kandydata, który będzie liderem, umiejętnie wykorzystującym wskaźniki KPI, otwartym na zmiany oraz zdolnym do efektywnego zarządzania i wprowadzania zmian.

Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:

· Przegląd produkcji w toku i planowanie produkcji na kolejne zmiany.

· Odpowiedzialność za jakość wykonanych komponentów oraz produkcję zgodnie z wytycznymi działu technologicznego.

· Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu eliminacji niezgodności.

· Uczestnictwo w „Klinikach Jakości”.

· Nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników.

· Zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym motywowanie pracowników, wyznaczanie celów oraz planowanie rozwoju.

· Ocena pracowników i zapewnienie prawidłowej komunikacji wewnętrznej.

· Organizacja czasu pracy podległych pracowników.

· Planowanie i nadzorowanie wykorzystania czasu pracy oraz sporządzanie raportów.

· Nadzorowanie przestrzegania obowiązków przez podległych pracowników.

· Odpowiedzialność za prawidłowe używanie maszyn i urządzeń przez pracowników.

· Nadzór nad stanem BHP i dbanie o poprawę.

· Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących produkcji.

· Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne.

Wymagania:

· Doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym.

· Umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki KPI.

· Otwartość na zmiany oraz umiejętność zarządzania zmianą.

· Zorientowanie na osiąganie celów oraz zdolność do przekonywania zespołu do wytyczonych kierunków.

Oferujemy:

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

· Możliwość rozwoju zawodowego i wpływ na kierunek rozwoju firmy.

· Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

· ZFŚS

· Ubezpieczenie medyczne

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV i porozmawiajmy o szczegółach!