Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Digital/Content Marketing Executive
new
Marketing
Sharebee

Sharebee
Warszawa
8 000 - 11 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
marketing b2b
social media
Performance Marketing
marketing
digital
Opis stanowiska

Digital/Content Marketing Manager

Jesteśmy Sharebee, czyli pszczoły, które się dzielą 😊 Stworzyliśmy pierwszą w Polsce platformę do Social Selling/Employee Advocacy. Szybko rośniemy, pracujemy dla najlepszych marek w Polsce i za granicą m.in. Allegro, Samsung, Mastercard, Orange, Ford, Philip Morris, i wiele innych. Do naszego „ula” szukamy osoby, która zadba o marketing Sharebee. Będziesz pracował/a w dwuosobowym zespole, który raportuje bezpośrednio do CEO Sharebee.

Czym będziesz się zajmował/a:

· Budowaniem i realizacją harmonogramu publikacji dla kanałów własnych (blog, newsletter, eBooki) i zewnętrznych: Linkedin, grupa na FB,

· Proaktywnym zarządzaniem livami, webinarami, produkcją contentu video

· Budowaniem i animacją społeczności wokół marki Sharebee

· Mapowaniem ścieżki klienta w digitalu i jej ciągłą optymalizację tak byśmy docierali do odpowiednich osób i generowali jakościowe leady (wolimy mniej a dobrych 😊)

· Budowaniem naszej obecności w digitalu na rynkach poza Polską

· Realizacją kampanie performance na FB i Google

· Dbaniem o istniejących klientów – zorganizowaniem dla nich spotkania w kinie, stworzeniem oryginalnego zestawu świątecznego w stylu Sharebee

Co oferujemy:

· Wynagrodzenie podstawowe: 8000 - 11000 netto na B2B + kwartalna premia do 60% miesięcznej pensji (OKRy)

· Duży zakres odpowiedzialności swobody w realizowaniu swoich zadań

· No-nonsense policy

· Fajne biuro w co-worku (i studio nagrań 😎) na warszawskiej Pradze (Centrum Kreatywności Targowa)

· Mega szansę na rozwój. Raportujesz bezpośrednio do CEO a my rośniemy w turbo tempie.

· Szacunek, wsparcie i pomoc zespołu we wszelkich kwestiach.

· Możliwość pracy w trybie hybrydowym – rozliczamy się z efektów, a nie przychodzenia do biura

· Co roku jeździmy cała firmą na Opener Festival, spotykamy się min. 2 razy w roku podczas wspólnych wypadów w góry albo nad morze.

· Lubimy kino - dla klientów organizujemy 2 x w roku zamknięte pokazy premierowe, w których także będziesz mógł/mogła uczestniczyć

· Sam/a wybierzesz benefit, który będzie Ci odpowiadał w ramach miesięcznego abonamentu

Czego oczekujemy od kandydatów/tek:

· Doświadczenia w pracy marketingowca B2B, najlepiej w agencji marketingowej contentowej pracującej dla rynku Enterprise

· Praktycznej znajomości narzędzi marketingowych do webinarów, livów, mailingów, newsletterów, marketing automation

· Proaktywności i zaangażowania – Pszczoły w Sharebee biorą sprawy w swoje ręce, są odważne i nastawione na dowożenie tematów

· Pasji do marketingu i digitala – chcemy żebyś był/a na bieżąco z trendami, konferencjami, influencerami ale jednocześnie żebyś był/a pragmatykiem i wiedział/a co naprawdę działa a co jest tylko modnym buzzwordem

· Mile widziane lekkie pióro i umiejętność pisania tekstów, które społeczność marketingowców/sprzedaży/HR będzie chciała czytać

· Skrupulatności, odpowiedzialności, pracowitości - pszczoły w Sharebee tak mają

8 000 - 11 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B