• Wszystkie ofertyKrakówSupportMłodszy Specjalista Techniczny
    Młodszy Specjalista Techniczny
    Support
    Shoper S.A.

    Shoper S.A.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    kontakt z klientem
    e-commerce
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do naszego Działu Customer Support poszukujemy Młodszego specjalisty ds. wsparcia technicznego. Dział Customer Support zajmuje się wsparciem telefonicznym i mailowym obecnych, jak i przyszłych klientów Shoper. Pomagamy na każdym etapie prowadzenia sklepu internetowego, od najprostszych pytań technicznych po złożone analizy, które rozwiązujemy w obrębie drugiej linii wsparcia.

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • Jesteśmy firmą produktową - tworzymy swój własny produkt od podstaw.
    • Aktualnie pracujemy dla kilkudziesięciu tysięcy klientów.
    • Śmiało możemy powiedzieć, że nasza platforma to numer 1 wśród rozwiązań SaaS-owych dla e-commerce.
    • Stawiamy na rozwój - po okresie próbnym, który trwa 3 miesiące, poznasz swój plan rozwoju na najbliższe 2 lata.

    Czym będziesz się zajmować?

    Na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. wsparcia technicznego będziesz zajmować się wsparciem klientów poprzez obsługę sklepu internetowego na platformie Shoper, w tym:

    • kompleksowa obsługa klienta (m.in. przygotowywanie ofert, wystawianie faktur, przeprowadzanie audytów)
    • budowanie długoterminowych relacji z bieżącymi/nowymi klientami
    • prowadzenie rozmów wychodzących - badanie potrzeb klientów, kontakt z potencjalnymi klientami
    • prowadzenie rozmów przychodzących - bieżące wsparcie związane z obsługą i konfiguracją sklepów
    • pomoc techniczna w podstawowej konfiguracji sklepów internetowych na platformie Shoper
    • dosprzedaż usług dodatkowych bieżącym klientom takich jak: domeny, certyfikaty SSL, grafika
    • współpraca z innymi działami firmy

    Będziesz mieć styczność i możliwość poznania wielu zagadnień związanych z tematyką sklepów internetowych, obsługą sklepu internetowego oraz szeroko pojętym e-commercem, z tematyką usług marketingowych tj. Google Ads, Google Analytics, Fb Ads itp.

    U nas udoskonalisz swoje umiejętności miękkie związane z obsługą Klienta oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu SEM, SEO, HTML, WordPress.

    Co jest dla nas ważne?

    • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.
    • Umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji (telefon, mail).
    • Podstawowa wiedza z obszaru e-commerce.
    • Umiejętność organizacji pracy.
    • Chęć uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy.
    • Determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Gotowość do pracy zmianowej (8.00 - 16.00 lub 10.00 - 18.00) w modelu hybrydowym (3 dni z biura w Krakowie).

    Mile widziane:

    • Zainteresowanie branżą technologiczną/e-commerce.
    • Studia o profilu informatycznym.

    Co zyskasz?

    • System kafeteryjny (w tym m.in.: kartę Multisport, bilety do kina, vouchery do biura podróży).
    • Pracę hybrydową (biuro w Krakowie mamy w samym centrum, zaraz przy Galerii Krakowskiej).
    • Dostęp do platformy eTutor (a także możliwość uczestnictwa w lekcjach online j.angielskiego).
    • ShoperUp! - unikatowy program rozwoju kompetencji wewnątrz organizacji.
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
    • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (już od okresu próbnego).
    • Eventy integracyjne.
    • Budżet szkoleniowy.
    • Strefa chillout, a w niej: biblioteka, piłkarzyki, konsola PS5.
    • Klub książki.
    • Sklep na Shoper za 1 zł(!).