Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy spec. ds. kampanii reklamowych
new
Marketing
Shoper S.A.

Shoper S.A.
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
reklama internetowa
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Do naszego Działu Reklamy, który zajmuje się prowadzeniem kampanii reklamowych dla naszych klientów, poszukujemy nowego członka zespołu. Twoi przyszli koledzy i koleżanki zajmują się wykorzystaniem najskuteczniejszych systemów reklamowych, aby na stronach naszych klientów sprowadzić ruch, który ostatecznie przerodzi się w sprzedaż. Poszukujemy osoby z obszaru Krakowa i/lub okolic, abyśmy mogli pracować w modelu hybrydowym.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Jesteśmy firmą produktową - tworzymy swój własny produkt od podstaw.
  • Aktualnie pracujemy dla kilkudziesięciu tysięcy klientów.
  • Śmiało możemy powiedzieć, że nasza platforma to numer 1 wśród rozwiązań SaaS-owych dla e-commerce.
  • Jesteśmy wśród TOP5 platform w Polsce pod względem wartości transakcji przeprowadzonych na sklepach naszych klientów.

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą klientów Shoper Kampanie w zakresie prowadzonej kampanii.
  • Analizą sklepu klienta przez pryzmat wytycznych dedykowanego systemu reklamowego.
  • Doradztwem i budowaniem strategii kampanii w ramach prowadzonych działań.
  • Przygotowywaniem raportów dla klienta.
  • Analizowaniem wyników prowadzonych kampanii i umiejętne wyciąganie wniosków.

Co jest dla nas ważne?

  • Wiedza/doświadczenie lub mocne zainteresowanie tematem reklamy internetowej.
  • Umiejętność doskonałej komunikacji z klientem.
  • Analizowanie danych i wyciąganie z nich wniosków.
  • Zaangażowanie i chęci do dalszej nauki oraz doskonalenia swoich umiejętności.

Jak pracujemy?

  • W modelu hybrydowym.
  • W kilkuosobowym zespole, na którego czele stoi Team Leader - Bartek.

Co zyskasz?

  • System kafeteryjny (w tym m.in.: kartę Multisport, bilety do kina, vouchery do biura podróży).
  • Pracę hybrydową (3 dni w tygodniu z naszego biura w Krakowie).
  • Klub książki i klub filmowy.
  • Dostęp do platformy eTutor (a także możliwość uczestnictwa w lekcjach online j.angielskiego).
  • ShoperUp! - unikatowy program rozwoju kompetencji wewnątrz organizacji.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (już od okresu próbnego).
  • Eventy integracyjne.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Strefa chillout, a w niej: biblioteka, piłkarzyki, konsola PS5.
  • Sklep na Shoper za 1 zł(!).
  • Ubezpieczenie grupowe.