Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce
Sales
Shoper S.A.

Shoper S.A.
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
skuteczna komunikacja
e-commerce
Opis stanowiska

Nasz Dział Sprzedaży poszukuje osoby do jednego z zespołów. Twoi przyszli koledzy i koleżanki zajmują się pierwszym kontaktem z klientem, który jest zainteresowany uruchomieniem sklepu internetowego na naszej platformie. Szukamy osoby, która chętnie wesprze nas w codziennej pracy, przy aktywnej sprzedaży naszej usługi.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Dołączysz do firmy, która obecnie jest liderem swojej branży.
  • Oferujemy kompletny ekosystem do uruchomienia i prowadzenia sprzedaży online.
  • Odbędziesz szkolenia wstępne, jak i regularne związane zarówno z wykonywanymi obowiązkami, jak i te ogólnorozwojowe (np. branżowe).

Czym będziesz się zajmować?

  • Prowadzić aktywną sprzedaż usługi sklepu internetowego.
  • Zapewniać pomoc, wsparcie i doradztwo w doborze powiązań oraz usług e-commerce dla naszych potencjalnych klientów.
  • Prowadzić rozmowy sprzedażowe oraz komunikację mailową.
  • Dbać o wizerunek marki i oferowanych usług.

Co jest dla nas ważne?

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą i rozmową z klientem.
  • Zaangażowanie, które procentować będzie w codziennej pracy.
  • Umiejętność prowadzenia skutecznej sprzedażowej komunikacji (telefon, mail) na wszystkich poziomach organizacji zarówno pracownicy operacyjni, kierownicy, jak i właściciele firm.
  • Samodzielność i asertywność.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Wiedza z zakresu usług internetowych.

Jak pracujemy?

  • Spotykamy się 3 dni w tygodniu w biurze (od wtorku do czwartku).
  • Pracujemy w godzinach biznesowych między 8.00 - 16.00.

Co zyskasz?

  • System kafeteryjny (w tym m.in.: kartę Multisport, bilety do kina, vouchery do biura podróży).
  • Pracę hybrydową (3 dni w tygodniu z naszego biura w Krakowie).
  • Klub książki i klub filmowy.
  • Dostęp do platformy eTutor (a także możliwość uczestnictwa w lekcjach online j.angielskiego).
  • ShoperUp! - unikatowy program rozwoju kompetencji wewnątrz organizacji.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (już od okresu próbnego).
  • Eventy integracyjne.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Strefa chillout, a w niej: biblioteka, piłkarzyki, konsola PS5.