Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik administracyjny
new
Sprzedaż
Sieć Delfin

Sieć Delfin
4 800 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
analiza
dobra organizacja pracy
komunikatywność
odpowiedzialność
praca w grupie
Friendly offer
Opis stanowiska

Sieć Delfin to polski pracodawca z dużym potencjałem rozwojowym. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów o szerokich kompetencjach. Stawiamy na pozytywne relacje w codziennej pracy. Na każdym kroku dzielimy się wiedzą branżową i dobrymi praktykami. Nasz zespół to mix doświadczeń. Potrafimy dobrze zarządzać różnorodnością. Dołącz do nas!

W zakresie Twoich zadań znajdą się:

  • działania wspierające pracę Zarządu: realizacja zadań zleconych przez Asystenta Zarządu (prawidłowy obieg dokumentów, ewidencje, raporty, współpraca z placówkami handlowymi)
  • w obszarze handlowym: przygotowywanie raportów z danych sprzedażowych, wystawianie faktur marketingowych, wyszukiwanie i wprowadzanie nowych towarów w sieci supermarketów, przygotowywanie materiałów promocyjnych, sporządzanie raportów z zebrań handlowych
  • codzienna komunikacja z: Zarządem, współpracownikami, kierownikami sklepów, magazynem centralnym i otoczeniem zewnętrznym
  • realizacja wyznaczonych planów i dbałość o swój obszar działania
  • inne zlecone czynności w obszarze: handlowym - w zależności od doświadczenia i umiejętności

Idealnie pasujesz do tej roli, jeśli:

  • masz już co najmniej roczne doświadczenie zawodowe, mile widziana branża handlowa
  • lub jesteś studentem/ką ostatnich lat studiów - chcesz wystartować na rynku pracy i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe - też chętnie się z Tobą spotkamy
  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel) i środowiska Google (praca w chmurze)
  • lubisz działania związane z koordynacją różnych tematów
  • masz dobrą organizację pracy własnej, skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • przyjmowanie i dawanie feedbacku jest dla Ciebie naturalne i otwarcie komunikujesz swoje potrzeby
  • masz dużą łatwość w adaptacji do zmian i świetnie odnajdujesz się w dynamicznym środowisku
  • cechuje cię proaktywna postawa i potrzeba ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

Jako Sieć jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy tworzą angażujące środowisko pracy. Wspieramy siebie w codziennych zadaniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w trybie stacjonarnym
  • wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
  • benefity: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki okolicznościowe, upominki świąteczne
  • kulturę doceniania pracownika i dzielenia się wiedzą w organizacji
  • możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów z branży handlowej
  • udział w programach rozwojowych dla najbardziej zaangażowanych
  • partnerską atmosferę w miejscu pracy, dawkę dobrej energii i życzliwości w codziennych kontaktach zawodowych
  • chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne dopasowując stanowisko pracy do ich potrzeb
  • miejsce pracy w nowoczesnej przestrzeni biurowej

Spotkajmy się, by porozmawiać o naszej współpracy.

Etapy rekrutacji:

1. Telefoniczny kontakt rekruterki Magdy i krótki wywiad.

2. Spotkanie osobiste i test praktyczny w siedzibie firmy z pracownikiem merytorycznym.

3. Informacja zwrotna dla kandydata: zaproszenie do współpracy lub podziękowanie za udział w rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

4 800 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP