Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik działu Zamówień Publicznych
new
Inne
Skamex S.A.

Skamex S.A.
Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
odpowiedzialność
priorytetyzacja
dobra organizacja pracy
Mile widziane
CRM
Opis stanowiska

Stanowisko: Młodszy Referent ds. Zamówień Publicznych

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Udział w przygotowywaniu ofert przetargowych
  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej zgodnie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Terminowa realizacja zadań wynikająca z obsługi postępowania przetargowego
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Jeśli jesteś osobą, która

  • jest komunikatywna oraz potrafi pracować w zespole
  • jest dokładna oraz sumienna
  • umiejętnie zarządza czasem pracy oraz potrafi dobrze organizować pracę własną
  • posiada umiejętność analitycznego czytania dokumentacji
  • ukończyła studia wyższe, masz chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dobrze zna pakiet MS Office – zwłaszcza MS Excel

Co możemy zaoferować Ci w zamian?

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty
  • Jasną ścieżkę awansu, zależną od Ciebie
  • Współpracę z największymi, światowymi markami
  • Łatwy dojazd do siedziby firmy – lokalizacja nieopodal centrum miasta
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Szeroki pakiet benefitów, m.in.: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karnetu MultiSport, ubezpieczenie grupowe.

Czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy Cię do złożenia CV na stanowisko Młodszego Referenta ds. Zamówień Publicznych!