Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Performance Specialist
Marketing
Skivak

Skivak
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Działania marketingowe
Google Analytics
Facebook Ads
Google Ads
TikTok
paid ads
kampanie płatne
Opis stanowiska

O nas

Skivak to agencja kreatywna, tworząca niezależną sieciową strukturę na 5 europejskich rynkach. Specjalizujemy się w budowaniu strategii komunikacji, które wykorzystują rozwiązania z pogranicza mediów tradycyjnych i digitalu.

Skivak to ludzie, którym nie jest wszystko jedno. To też projekty, które zawsze przynoszą nowe wyzwania. To współpraca, zaufanie i rozwój.

Kogo szukamy?

Twoje wyzwania:

  • Obsługa klientów typu e-commerce/usługi, w zakresie kampanii płatnych (Meta, Google, inne).
  • Ocena celu marketingowego kampanii paid (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter).
  • Weryfikacja możliwości osiągnięcia KPI: zasięg, zaangażowanie, leady, konwersje, sprzedaż.
  • Udział w tworzeniu rekomendacji mediowych, budżetów, weryfikacja stawek.
  • Optymalizacja działań Facebook Ads, Google Ads w ramach już istniejących kampanii.
  • Tworzenie raportów z obsługi social mediowej oraz paid ads.
  • Współtworzenie ofert dla nowych i obecnych klientów.
  • Bieżący kontakt z klientem we współpracy z account managerem.

  • Masz min dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych online .
  • Dysponujesz znajomością zasad systemu reklamowego Meta, Linkedin’a, Google, TikTok.
  • Odznaczasz się zdolnościami analitycznymi oraz znajomością narzędzi (w szczególności Google Analytics, Google Tag Manager).
  • Lubisz pracę z ludźmi i szukasz miejsca, w którym Twoja kreatywność będzie miała szansę się rozwijać.
  • Znasz angielski na poziomie, który pozwoli Ci na komunikację z działami zagranicznymi i klientami.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę od zaraz.
  • Projekty, które pozwolą wyzwolić Twoją kreatywność i nauczą nowych umiejętności.
  • Przestrzeń do rozwoju w wybranym przez Ciebie obszarze.
  • Zatrudnienie w preferowanej przez Ciebie formie.
  • Pracę hybrydową, bez narzucania podziału dni na home office. Po pierwszych tygodniach, gdzie poznajemy się bliżej, to ty wybierasz ile czasu pracujesz w domu.
  • Biuro w centrum Poznania obok Mostu Teatralnego - jeśli wolisz pracować w towarzystwie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dopłaty do kafeterii MyBenefit.
  • Dog-friendly biuro, jeśli masz czworonożnego przyjaciela - u nas jest on BARDZO mile widziany ;)

Poznaj nasz proces rekrutacji:

  1. Wysyłasz do nas CV.
  2. Kontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak to tylko możliwe.
  3. Zapraszamy Cię na rozmowę wstępną z Headem Zespołu i innym członkiem Teamu w siedzibie firmy lub online.
  4. Rozwiązujesz zadanie rekrutacyjne.
  5. Kontaktujemy się ponownie.
  6. Przychodzisz na drugą rozmowę, gdzie poznajesz swoich przyszłych współpracowników.
  7. Dołączasz do zespołu!