Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Customer Success and Sales Specialist
new
Support
Sky-Shop.pl

Sky-Shop.pl
Kraków
6 300 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
e-commerce
Opis stanowiska

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym od 2009 roku, z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Rozwijamy się w szybkim tempie na polskim rynku e-commerce, w związku z czym obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Customer Success and Sales Specialist do biura w Krakowie.

Będziesz odpowiedzialny/a za aktywny kontakt z naszymi obecnymi Klientami w celu badania zadowolenia z korzystania z naszych usług, doradzaniu Klientom w zakresie najlepszego wykorzystania oprogramowania, przedłużaniu aktywnych usług (w tym negocjacji z Klientami), a także dosprzedaży usług i modułów dodatkowych na podstawie potrzeb Klientów.

Ważne jest dla nas abyś miał/a doświadczenie na stanowisku Customer Success lub handlowym związanym z utrzymaniem klientów B2B najlepiej w branży IT/e-commerce.

Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

Zdobyliśmy podium w konkursie Ekomers na najlepszą platformę sklepową w Polsce, zwyciężyliśmy w konkursie eTrade Awards oraz otrzymaliśmy nagrodę konsumenta za jakość obsługi.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowiskach typu Customer Success, handlowiec B2B lub podobnym
  • Doświadczenie z zakresu e-commerce / IT / hosting
  • Umiejętność prowadzenia zrozumiałej komunikacji mailowej i telefonicznej
  • Znajomość skutecznych praktyk i metod sprzedaży

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę
  • Podstawę + system prowizyjny
  • Premie kwartalne
  • Pracę w jednej z największych firm e-commerce w Polsce
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie (praca z biura)
  • Niezbędne narzędzia pracy (Komputer, telefon, itp.)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia i konferencje
  • Pozytywna i startupowa atmosfera w firmie :)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np.: paintball, gokarty, kręgle, piwo, itp.
  • Pizza Days
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki i inne :)
  • Strefę relaksu, automat z grami
6 300 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP