Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Creative Producer
new
Media
Smakjam Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o dzieło, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
tv
social media
OOH
Digital marketing
Angielski
koordynacja pracy zespołu
odpowiedzialność
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

Kim jesteśmy:

Smakjam to studio postprodukcyjne specjalizujące się w tworzeniu kampanii reklamowych audio-video, postprodukcji obrazu i dźwięku. Współpracujemy zarówno z międzynarodowymi koncernami medialnymi, agencjami reklamowymi, jak i niezależnymi twórcami. Znamy wszelkie tajniki pracy z obrazem i dźwiękiem oraz produkcji kampanii promocyjnych, przygotowywanych w ponad 20 wersjach językowych.

Kogo szukamy:

Producenta zintegrowanych kampanii reklamowych 360 dla kluczowych klientów firmy, z minimum 3-letnim doświadczeniem.

Czym będziesz się zajmował:

Pracując z nami, będziesz tworzyć kampanie reklamowe dla najlepszych nadawców telewizyjnych oraz platform streamingowych. Producent – przy współpracy z Dyrektorem Kreatywnym oraz Kierownikiem Produkcji – będzie zarządzał procesem powstawania i realizacji wszystkich materiałów video kampanii (od kampanii telewizyjnych, poprzez kampanie na social media oraz elementy do digital marketingu i radia, a także OOH) oraz dbał o ich jak najwyższy standard.

Producent będzie odpowiedzialny za całościową, terminową realizację projektu przy współpracy z naszymi zespołami: kreacji, strategii, montażystami, grafikami i studiami dźwiękowymi.

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest wymogiem koniecznym. Producent będzie pracować w międzynarodowym środowisku i komunikować się na co dzień w języku angielskim: mailowo, na spotkaniach oraz tworząc prezentacje dla klienta.

Podziel się z nami swoimi kampaniami marketingowymi, będzie to dla nas dodatkowym atutem.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży reklamowej przy kampaniach 360 oraz bardzo dobra znajomość procesów produkcji materiałów reklamowych: TV, social media, OOH
  • Znajomość digital marketingu i umiejętność rekomendowania formatów w komunikacji naszych projektów
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w organizacji eventów, planów filmowych i realizacji nagrań video
  • Koordynacja pracy zespołu: producentów, grafików, montażystów, dźwiękowców, tłumaczy, lektorów itp.
  • Odpowiedzialność za terminową realizację

Oferujemy:

  • Pracę projektową w ramach Umowy o Dzieło lub B2B
  • Hybrydowy model pracy (stacjonarnie / zdalnie)
  • Dobrą atmosferę, ciekawe projekty i międzynarodowe środowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Biuro blisko stacji Metra

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i chciałbyś z nami tworzyć interesujące projekty, prześlij swoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: “"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)". Życiorysy bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.